DAO Charity: Навіть невелика пожертва може допомогти народу України в боротьбі за свободу

DAO Charity

Кровопролитна та жорстока війна, яку розв’язала росія на українській землі продовжується, тому небайдужі українці роблять все, щоб допомогти нашим військовим – забезпечити матеріально, підтримати тил, допомогти цивільним громадянам, які постраждали в результаті бойових дій. Українці – здатні ефективно об’єднуватися заради спільної мети. Одним із громадських об'єднань, що має на меті допомагати цивільним і військовим, стала спільнотаDAO Charity. Саме для цього, DAO Charity з першого дня війни розпочала активну співпрацю з волонтерами, військовими, лікарями та звичайними громадянами, що постраждали від дій окупантів.

Місія DAO Charity — об'єднати добрі серця та блокчейн-технології для того, щоб допомогти Україні та змінити світ на краще.

Основні напрямки діяльності спільноти DAO Charity:

  • матеріально-технічна допомога бойовим підрозділам Збройних Сил України, направлена на підвищення їх спроможностей до виконання завдань;
  • гуманітарна допомога цивільному населенню України, постраждалому від війни;
  • допомога лікарням та госпіталям в підвищенні рівня та якості медичного обслуговування поранених та постраждалих.

Всі пожертви збираються в криптовалюті. Шлях пожертв прозорий та легко відслідковується. Донатори завжди можуть впевнитись в тому, що їх кошти використовуються за призначенням.

Від початку війни спільнота надала допомоги населенню України та підрозділам збройних сил України більше ніж на $600 000. Відповідні звіти вже опубліковано на офіційних ресурсах спільноти. Після аналізу потреб військових, було прийняте рішення відправити більшу половину на закупівлю військового обладнання. Згідно з переліком необхідного обладнання, було придбано 85 тепловізорів, 48 коліматорних та снайперських прицілів, 1800 турнікетів, 201 тактичний наплічник, 30 міношукачів, 128 активних навушників, 3 буси та інше військове майно.

Частину коштів виділено на потреби цивільного населення – це медикаменти та медичне обладнання на суму більше $16 000. У перелік входять продукти харчування, напої, одяг, засоби гігієни та інше. Жоден, хто звернувся до спільноти з проханням допомоги, не залишився без уваги. Завдяки скоординованим діям волонтерів, гуманітарна допомога поступала навіть у важкодоступні та небезпечні місця. Звісно, що з особливою увагою волонтери поставилися до територіальної оборони. Ці героїчні хлопці та дівчата день-у-день зустрічалися обличчям з небезпекою, хоча донедавна були звичайними людьми. Волонтери DAO Charity з великою любов’ю готували для них обіди та випікали смаколики. Більше $34 000 було витрачено на їжу для мужніх воїнів тероборони. Всі ці гроші було зібрано та витрачено із початку існування спільноти. Далі - більше!

Для максимальної прозорості командаDAO Charity оприлюднила звіти щодо проведених операцій. Це була неперевершена мить для всіх тих, хто з початку війни допомагав спільноті на волонтерських засадах. Адже, всі ці люди з одного боку стикалися з людськими стражданнями, з мужніми воїнами, з жорстокістю та нетерпимістю, а з іншого — бачили великі серця донаторів, волонтерів та підписників всього світу.

Для того, щоб стимулювати надходження донатів та максимально привернути увагу до проблематики України, спільнота готує до запуску ексклюзивну колекцію з 10 000 унікальних NFT, присвячених військовим України – Воїнам Свободи. Керівництво DAO Charity знайшло свій спосіб відобразити історію, що відбувається вже сьогодні — скоро вийде перший витвір "Воїн Свободи".

Співпрацюючи з українською армією, DAO Charity перетворює блокчейн технології на речі першої необхідності: від речей для армії до медикаментів та харчування. Кожен отриманий долар дозволяє нашим захисникам боротися далі. Усіх охочих запрошуємо долучитися до допомоги. Кожен здатен на добро.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти