StarsМода та красаГороскопРецептиПрикметиЗдоров'яПривітанняКіно та серіалиШоуЛайфхакиСонникСвята

Осадча прокляла зірок РФ, які виступатимуть на честь окупації українських міст

Сподіваємося, що побажання української телеведучої Каті Осадчої збудуться тисячу разів.

Катя Осадча
Катя Осадча / instagram.com/kosadcha

Українська телеведуча Катерина Осадча, яка займає тверду проукраїнську позицію, а також активно займається волонтерством і пошуком зниклих під час війни людей, прокляла російських виконавців.

Зокрема, телеведучу розлютила підготовка до концерту в Москві, який присвячений незаконній окупації українських міст: Херсона, Донецька, Луганська та Запоріжжя. На своїй сторінці в Instagram вона опублікувала фото сцени біля Кремля і написала:

"Чим сюди можна влупити. Терміново. Ну і концерт буде на честь крадіжки", - написала вона.

Осадча прокляла зірок РФ, які виступатимуть на честь окупації українських міст

Відзначимо, що в столиці терористичної держави, в Москві, вже почали будувати сцену для концерту, яким російські окупанти хочуть відсвяткувати так званий "референдум" на тимчасово окупованих територіях України. Деякі джерела повідомляють, що в концерті візьме участь величезна кількість російських зірок.

Нагадаємо, раніше Осадча розповіла про те, як відрізнити росіянина від фіна.

Як написала вона на своїй сторінці в Instagram, росіянина можна відрізнити по очах. "Як відрізнити росіянина від фіна? У росіянина очі срущей собаки (вибачте песики за порівняння з цими тарганами), перелякані, але з надією, що в Європі все розрулиться", - написала Осадча.

Телеведуча також додала, що не розуміє, навіщо фіни їх пускають. "Якщо я не вчеплюся комусь в горло, буде диво",-поділилася вона.

Вас також може зацікавити:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти