
Ви дізнаєтеся:
- Олена Кравець показала дітей, яких вивезла з Києва
- Де зараз перебуває зірка
Українська актриса та телеведуча Олена Кравець, чия родина нещодавно пережила масовану російську атаку на Київ, вирушила з дітьми на відпочинок. Про це знаменитість повідомила в Instagram.
Зовсім недавно квартира артистки постраждала під час масованого обстрілу Києва, тому заради безпеки та відновлення сил вона вирішила вивезти молодших дітей із галасливої столиці.
Компанію зірковій мамі склали її 9-річні близнюки Катя та Ваня. Для короткої перепочинки після жахливих подій вони обрали заміський комплекс неподалік від Києва, розташований серед густого лісу.

"Недалеко від Києва приїхали відпочити. Це місце врятувало нас і дало хоч трохи виспатися. Тут будиночки, чан, басейн", - поділилася артистка.
У своїх соцмережах Кравець опублікувала атмосферні кадри сімейного відпочинку. Актриса показала, як вони насолоджуються природою, проводять час біля басейну та розслабляються у спеціальному чані з цілющими травами. Катерина та Іван весело стрибали й купалися, поки Олена спостерігала за ними.

Нагадаємо, раніше Олена Кравець показувала наслідки атаки РФ, під час якої у її власній квартирі вибило вікна. Також знаменитість публікувала моторошні кадри зруйнованого сусіднього багатоповерхового будинку, біля якого було видно згорілі автомобілі та уламки, а на місці вже працювала спецтехніка. Актриса зізналася, що її сім'я вціліла лише дивом.

Любиш чутки, плітки та скандали зі світу зірок? Підпишись на Telegram-канал STARS UA.
Останні новини шоу-бізнесу
Раніше Главред повідомляв, що Анна Асті вирішила змінити світське життя на усамітнене існування в російській глибинці та поділилася новинами про поповнення у своєму господарстві. При цьому артистка зазначила, що нова вівця поки що не хоче переселятися до неї.
Також актриса та колишня учасниця "Дизель-шоу" Яна Глущенко відверто розповіла про свій комплекс, який планує виправити за допомогою пластичної операції. Артистка не приховувала, що зважитися на радикальний крок їй було досить нелегко.
Читайте також:
- "Хочу прибрати": Яна Глущенко вирішила змінити свою зовнішність
- Пугачова покинула Кіпр заради близької людини - де вона зараз
- "Я стала жертвою": Наталка Денисенко повідомила, що постраждала
Про персону: Олена Кравець
Олена Юріївна Кравець - українська комедійна актриса. Учасниця команд вищої ліги КВН "Запоріжжя - Кривий Ріг - Транзит" та "95-й квартал"; з 2005 по 2022 рік брала участь у телепередачі "Вечірній квартал". З грудня 2022 року до кінця 2023 року - ведуча ток-шоу "Тихий вечір" на каналі "Дім".
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред
