
Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, президент Володимир Зеленський підпише закон Про всеукраїнський референдум уже найближчим часом.
При цьому Стефанчук підкреслив, що ветувати закон уже не можна: термін для цього закінчився.
"Я б не зводив це питання до якоїсь конспірології. Права ветувати вже немає (завершилося на 15-й день), а тому є тільки один варіант – цей законопроект буде підписаний. Сподіваюся, що це відбудеться найближчим часом, і він буде опублікований", – розповів в інтерв'ю Інтерфакс-Україна Стефанчук.
Він вважає, що в Офісі президента просто тривають внутрішні процедури узгодження, адже це дуже складний документ.
Закон про референдум: новини
- На початку червня 2020 року президент Володимир Зеленський вніс до Ради як невідкладний законопроект про народовладдя через український референдум (№3612).
- Парламент прийняв документ у першому читанні 18 червня – його підтримали 252 народних обранці.
- 26 січня Верховна Рада підтримала у другому читанні законопроект Про всеукраїнський референдум, внесений президентом Володимиром Зеленським, що передбачає можливість електронного голосування.
- Згідно з документом, предметом всеукраїнського референдуму може бути затвердження закону про внесення деяких змін до Конституції, питання загальнодержавного значення, зміна території України та втрата сили законом України або окремими його положеннями.
- Представник президента Володимира Зеленського в Конституційному суді, депутат Федір Веніславський заявив, що президентський закон Про всеукраїнський референдум, прийнятий Верховною Радою, не буде використовуватися для будь-яких змін території України.
- Спікер парламенту Дмитро Разумков впевнений, що найближчим часом в Україні навряд чи можна буде провести референдум.
- Леонід Кравчук назвав головне питання для всеукраїнського референдуму. Питання Криму і Донбасу – "найболючіші", вважає глава ТКГ.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред