Опубліковані нові плівки за участю "Медведчука" і "чиновника Путіна"

У розмові йдеться про те, що "Медведчук" передав російській стороні низку матеріалів.

Медведчук
Віктор Медведчук / УНІАН

У Мережі опублікували аудіозапис розмови людей, голоси яких схожі на голоси голови політради партії опозиційна платформа - За життя Віктора Медведчука і колишнім керівником протоколу президента РФ Володимиром Островенком, який наразі займає посаду заступника глави адміністрації російського президента. Розмова відбулася у 2015 році.

Аудіо розмови опинилося в розпорядженні видання Obozrevatel. Під час розмови "Медведчук" розповідає "Островенку" про те, що він "передав все, про що домовлялися". Також в темі розмови спливає питання про санкції, які, судячи зі слів "Медведчука", одна зі сторін готова частково переглянути.

Наводимо розшифровку розмови.

Медведчук: Алло. Привіт, Володя. Привіт.

Островенко: Да...да.

Реклама

Медведчук: Володя, ну спасибі, там все нормально вчора, да?

Островенко: Ага...

Медведчук: Дивись, передай, будь ласка, керівнику. Я сьогодні був днем, усе передав, усе, що ми домовлялися. Скажіть, що я абсолютно всю інформацію дав, так?

Островенко: Ага...

Медведчук: Значить, і одне таке питання. Значить він говорить, що ось щодо цих, щодо санкцій, так, є якісь там питання з якихось або юридичних або фізичних, то можна сказати мені (коротко сміється). Ну, зрозуміло, так?

Островенко: Так, я зрозумів.

Медведчук: Так. Тобто він там.. Є готовність до редагування. Є готовність до редагування. Ось так. Усе, я передав (сміється). Так що доклади, якщо що, добре?

Островенко: Ага, добре...

Медведчук: Все...

Островенко: Ага. А то сказали, вони зовсім забили.. Ну я зрозумів. Добре

Медведчук: Ні-ні-ні. Ну ти зрозумів (сміється). Я ж повинен передати! (Сміється)

Островенко: Ага.

Медведчук: А то потім почнуть з'ясовувати, скажуть: як, я ж сказав! Реакція – це вже друге питання, а перше питання – треба передати. Правильно?

Островенко: Я зрозумів. Так, добре (сміється).

Медведчук: Так, добре, все, Володя. Якщо що – дзвони. Я на зв'язку.

Звинувачення Медведчуку в держзраді

viber
Зараз ви переглядаєте новину «Опубліковані нові плівки за участю "Медведчука" і "чиновника Путіна"». Інші новини політики читайте в розділі «Політика». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Місячний гороскоп на тиждень 24-30 січня: Тільцям - проблеми, Левам - правило бумерангу, Рибам - спокусиМісячний гороскоп на тиждень 24-30 січня: Тільцям - проблеми, Левам - правило бумерангу, Рибам - спокуси Фінансовий гороскоп 2022: кому зі знаків посміхнеться грошова удача в рік ТиграФінансовий гороскоп 2022: кому зі знаків посміхнеться грошова удача в рік Тигра Щедрі подарунки долі, щастя в любові і успіх в грошах: улюбленці удачі за гороскопом в рік ТиграЩедрі подарунки долі, щастя в любові і успіх в грошах: улюбленці удачі за гороскопом в рік Тигра Фатальні красуні: топ-4 знака гороскопу, перед якими складно встоятиФатальні красуні: топ-4 знака гороскопу, перед якими складно встояти Наймодніші жіночі стрижки для круглого обличчя 2022, які чудово роблять стрункішоюНаймодніші жіночі стрижки для круглого обличчя 2022, які чудово роблять стрункішою
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти