Протистояння Зеленського і Путіна - конфлікт двох імпотентів

9 березня 2020, 10:02
1604
Росія не може перемогти Україну, а Україна не може повернути собі захоплені території.
Зеленський Путін
Зеленський і Путін / Reuters

У своєму інтерв'ю The Guardian президент України Зеленський демонстративно дав рік часу президенту Росії Путіну для того, щоб покласти кінець війні на Донбасі. Це дуже смілива вимога, з боку Києва, могутньому президенту Росії. Навіть американський президент Трамп, не кажучи вже про втомлену Меркель, обережного Макрона або нахабного Джонсона, не можуть собі дозволити у спілкуванні з Путіним ставити такі жорсткі попередні умови - часові рамки переговорного процесу.

У відповідь на зухвалу вимогу Зеленського прагматичний Путін висунув українському президентові зустрічні умови для переговорів щодо Донбасу. Путін зажадав, через свою креатуру в Україні, щоб Київ, протягом найближчих місяців, до літньої посухи, дав дніпровську воду в окупований Росією Крим.

Цікаво, хто чиї вимоги швидше виконає? Або взагалі, вони розуміють один одного?

відео дня

читайте такожМюнхенську змову-2: Європа готується здати Україну ПутінуВідповідь на це питання може бути досить парадоксальним. Справа в тому, що в російсько-українському військово-політичному конфлікті обидва президенти виглядають політичними імпотентами - вони обидва нічого зробити не можуть. Росія не може перемогти Україну, а Україна не може повернути собі захоплені території - Крим і Донбас.

Більш того, Путін не може віддати Донбас без втрати частини влади і поваги в Росії, що неможливо під час конституційної перебудови. У свою чергу, президент Зеленський може багато говорити про миротворчи процесі, мріяти про обмін "миру на території" або "води для Криму на мир в Донбасі", але мало що може зробити у врегулюванні цього конфлікту. Тому що російсько-українська війна давно вийшла за межі регіонального збройного конфлікту і стала постійним фактором міжнародних відносин між Західом і путінською Росією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти