StarsМода та красаГороскопРецептиПрикметиЗдоров'яПривітанняКіно та серіалиШоуЛайфхакиСонникЖиттяСвята

Подивіться на ліву долоню: простий спосіб дізнатись тривалість життя по руці

1 грудня 2023, 19:23оновлено 4 грудня 2023, 15:18
Главред з'ясував, як дізнатись тривалість вашого життя та що означають лінії на руках.
Подивіться на ліву долоню: простий спосіб дізнатись тривалість життя по руці
Як дізнатись тривалість життя по руці - що означає "лінія життя" / Колаж Главред, фото: ua.depositphotos.com

З давніх часів люди ворожили різними способами, тому рука і лінії на ній не є винятком. Вважається, що форма ліній долоні може розкрити особистість і життя людини. Тому читання з долоні можна вважати альтернативою гороскопам. Таке ворожіння називається хіромантією і походить від грецьких слів "рука" і "оракул". Вважається однією з найдавніших мантичних систем, тобто інструментів, які надають інформацію про можливе майбутнє.

Ось деякі загальні засади для хіромантії

  • Лінія життя: Тривалість життя може вважатися на основі довжини лінії життя. Довга лінія може вказувати на довге життя, а коротка - на менше тривале.
  • Лінія серця: Вона може також впливати на загальне здоров'я та тривалість життя. Заглибленість та якість цієї лінії можуть вказувати на різні аспекти вашого здоров'я.
  • Лінія голови: Може давати певні вказівки щодо вашого ментального здоров'я та психічних здібностей.
  • Лінія долі: Ця лінія може вказувати на загальний шлях вашого життя та вирішення ключових питань.

Якщо вам цікаво дізнатись більше про те, що означають лінії на руці та як по ним вирахувати скільки у вас буде дітей, рекомендуємо наш матеріал: Захоплююча хіромантія: як по руці дізнатися, скільки буде дітей.

Подивіться на ліву долоню: простий спосіб дізнатись тривалість життя по руці
Фото: ТСН.ua

Як визначити тривалість життя за допомогою ліній на руці?

Для початку подивіться на долоню лівої руки. Проведіть дві уявні лінії від середнього та безіменного пальців. Вони повинні бути паралельні внутрішньому сухожиллю долоні, розташованому з боку великого пальця. Потім вам потрібно уважно подивитися, чи перетинають ці лінії "лінію життя" чи ні.

Якщо відповідь - "ні", то тривалість життя буде менше 80 років. Але наскільки менше? Тут, кажуть хіроманти, однозначної відповіді немає. Однак багато хто вважає, що відстань в 1 мм між "лінією життя" і вертикальною лінією, яку ви проводите, відповідає приблизно року життя. Якщо "лінія життя" перетнеться з лінією, проведеною від середнього пальця, довжина лінії життя буде приблизно 80 років.

Якщо "лінія життя" двічі перетинає лінію середнього пальця, але не торкається лінії безіменного, ви можете прожити близько 90 років.

Якщо лінія перетинає дві лінії, які ви малюєте, ваш вік буде приблизно 100 років. Якщо ваша лінія життя двічі перетинає обидві лінії, ви можете прожити 110 років і більше. Але це трапляється вкрай рідко.

Як визначити вік за допомогою лінії життя?

На "лінії життя" може бути багато різних точок чергування: "острівці", "хрести", "зірки". Кожна із цих точок віщує певні події. Наприклад, "острів" попереджає про хворобу, трикутник обіцяє успіх у фінансових справах, квадрат означає обмеження в пересуванні - наприклад, службу в армії або ув'язнення.Але як ми можемо знати, у якому віці відбудеться подія, яка віщує певний знак на долоні?

Хіроманти мають багато способів визначення віку, але найкраще використовувати найпростіший метод.Розділіть свій життєвий шлях на вісім рівних відрізків і подивіться, на яких відрізках є знаки. Кожен сегмент представляє десятиліття: 10 років, 20, 30 і т. д.

Дивіться відео про те, що означають лінії на руках:

Також вам може бути цікаво:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти