"Вісь катастроф": чому планета Земля здригається від катаклізмів

В історії людства були гучні катастрофи, які відбувалися саме під час перетину такої "осі" - про це деательно каже астропсихолог Валентина Віттрок.
12123123
Чому планета Земля здригається від катаклізмів / ua.depositphotos.com

На багато країн Землі влітку 2021 року обрушилися природні катастрофи - повені, великі зливи, шторми і урагани. Як стверджує астропсихолог Валентина Віттрок, у всьому винна "вісь катастроф" - зіткнення місячних вузлів, Північного і Південного, повідомляє ТСН.

Як пояснює астропсихолог, дане поняття - досить умовно. І воно позначає уявне протистояння двох злих і нерухомих зірок – Альдебарана і Антареса, які знаходяться в сузір'ях Тельця і Скорпіона.

Самі по собі ці планети особливої небезпеки не представляють, але якщо якась планета Сонячної системи перетинає цю вісь, то вона переходить в активний стан. Таке зіткнення призводить до запуску кармічних і фатальних процесів – природних і техногенних катастроф. Людина зазвичай не може протистояти тому, що починає відбуватися.

відео дня

Віттрок каже, що в історії людства були гучні катастрофи, які відбувалися саме під час перетину "осі". Наприклад, загибель легендарного пароплава" Титаніка " на початку XX століття сталася в той час, коли вісь перетнула планета Нептун, яка відповідає за водну стихію. Чорнобильська катастрофа в 1986 році сталася під час перетину осі Сатурном, планетою, яка відповідає за стихію землі.

За прогнозом астрологів, по "осі катастроф" в кінці грудня 2021 року буде проходити Марс. Це триватиме кілька днів, але Марс – агресивна і войовнича планета, тому можуть бути дуже серйозні наслідки для людства.

Тому Віттрок не рекомендує в вищевказаний період відправлятися на береги річок, озер і морів. Крім того, вкрай небажано подорожувати повітряним і водним транспортом і ні в якому разі не можна перевищувати швидкість на дорогах.

читайте такожЄвропа потерпає від повені: у Німеччині кількість жертв перевищила сотню

Нагадаємо, раніше після потужної повені, спровокованого проливними дощами, на заході Німеччини стався розлив нафти.

Повідомляється, що через повінь в місцеву річку і водосховище, крім нафти, потрапили й інші шкідливі речовини. На даний момент експерти збирають проби води і повітря, щоб встановити концентрацію шкідливих речовин.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти