Стало відомо, чому Кім Чен Ин "перейшов до вегетативного стану"

Хірург, який оперував Кім Чен Ина, дуже хвилювався, і не зміг завершити операцію вчасно.

КНДР, Кім Чен Ин
Кім Чен Ину провели невдалу операцію на серці / Reuters

Кім Чен Ин помер, заявили ЗМІ з посиланням на джерела в КНДР учора, 25 квітня. І ось нарешті стало відомо, що насправді сталося з лідером Північної Кореї.

За інформацією, лікар, який проводив операцію на серці Кім Чен Ину, не зумів закінчити маніпуляції у встановлені терміни, пише японський журнал Shukan Gendai з посиланням на джерело в медичних колах Китаю.

За словами джерела, Кім Чен Ин під час чергової поїздки по країні відчув себе погано, і його доставили до найближчої лікарні для надання допомоги. Одночасно з цим до Пекіну спрямували прохання надіслати бригаду кваліфікованих лікарів.

Але стан Кім Чен Ина був настільки загрозливим, що потрібна була термінова допомога, тому операцію зі стентування серцевих кровоносних судин довірили місцевому лікарю. Уточнюється, що ця операція не складна і може бути завершена приблизно за одну хвилину.

Так ось, як зазначило джерело, хірург дуже сильно хвилювався, у нього тремтіли руки. Крім того, у нього не було досвіду подібних операцій на огрядних пацієнтах. В результаті йому було потрібно близько восьми хвилин, за які лідер Північної Кореї "перейшов до вегетативного стану".

читайте також"Міг померти": спливли подробиці загадкового зникнення Кім Чен ИнаНагадаємо, раніше державні ЗМІ Північної Кореї розповіли про активність Кім Чен Ина на тлі повідомлень щодо його хвороби і смерті.

Зокрема, радіостанція КНДР повідомила, що Кім Чен Ин передав подяку робітникам та співробітникам, які допомагали у створенні міста Самчжиен. Проте як саме це було зроблено, не уточнюється.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти