Прем'єр Британії вперше звернувся до громадян після того, як поборов страшну хворобу

Борис Джонсон подякував лікарям за допомогу в його лікуванні від коронавірусу.

Джонсон
Джонсон записав перше відеозвернення після виписки з лікарні / Reuters

Прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон перехворів моторошним коронавірусом. Після виписки з лікарні він опублікував перше відеозвернення до громадян.

У першу чергу, британський прем'єр подякував працівникам Національної служби охорони здоров'я за порятунок його життя.

"Сьогодні я вийшов із лікарні, де провів тиждень, під час якого співробітники Національної служби охорони здоров'я врятували моє життя. Без сумніву важко підібрати слова, щоб висловити, наскільки я їм зобов'язаний", — заявив Джонсон.

Британський прем'єр підкреслив мужність і самовідданість медичних працівників.

"Я бачив мужність не тільки лікарів та медсестер, але й всіх, прибиральників, кухарів, та інших медичних працівників — фізіологів, рентгенологів, фармацевтів — які продовжували приходити на роботу, постійно піддавали себе небезпеці, продовжували ризикувати через смертельний вірус", — сказав Джонсон.

читайте такожКоронавірус у Великобританії: Джонсон приголомшив заявою

Він перерахував всіх медичних працівників, причетних до його одужання, і особисто подякував двом медсестрам із Нової Зеландії та Португалії, які перебували біля його ліжка 48 годин", коли "все могло змінитися в будь-яку сторону".

Він також висловив подяку всім британцям, які, попри сонячну і теплу погоду в Британії, дотримуються правил соціального дистанціювання.

Коронавірус у Бориса Джонсона

Як писав Главред, про те, що Джонсон заразився коронавірусом стало відомо 27 березня. Тоді у британського прем'єра були слабкі симптоми захворювання, проте він був самоізольований на Даунінг-стріт. Зазначимо, що сам Джонсон у своєму зверненні, опублікованому в Twitter, підтвердив хворобу.

Пізніше стан політика погіршився і його перевели до реанімації.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти