У Порошенка знайшли меблі на мільйони доларів, $60 млн під подушкою та колекцію картин російських художників (ВІДЕО)

20 лютого 2024, 13:34оновлено 24 лютого, 00:01
6090
Петро Олещук прокоментував журналістське розслідування про свіжу декларацію Петра Порошенка.
У Порошенка знайшли меблі на мільйони доларів, $60 млн під подушкою та колекцію картин російських художників (ВІДЕО)
/ УНИАН

У декларацію Петра Порошенка увійшли наддорогі годинники, меблі, діаманти, твори російських художників та багато інших предметів розкоші. Все це перекликається із образом міністра часів Януковича та виглядає недоречно на тлі збіднення українців під час війни.

Про це пише політичний експерт Петро Олещук, коментуючи журналістське розслідування про свіжу декларацію Порошенка.

"Годинники за сотню тисяч доларів і більше, мерседеси, та діаманти, меблі… Дорогий комод. Не здивуюся, якщо у Букінгемському палаці у Чарльза комод скромніший буде. А от реально шокувала тяга Петра Олексійовича до "великай русскай культуры". В його декларації твори найбільш відомих російських художників 18-19 та 20 століть. Васнєцови, Полєнови та всі інші "грачі прілєтєлі" розкривають образ Петра Олексійовича з іншого боку. Враховуючи його тягу к русскаму міру, починаєш думати, що саме про це він хотів поговорити з угорським Орбаном", - зазначає Петро Олещук.

відео дня

Олещук також звертає увагу на обсяги готівки, які тримає Порошенко, а це близько 60 мільйонів доларів та понад 300 млн гривень, а також на його маєток розміром 1330 квадратних метрів під Києвом, що нагадує Білий дім у Вашингтоні.

"Абсолютно завершений образ міністра Януковича, людини з "ранішнього часу", коли все це було цінністю, сенс політичної діяльності зводився до накопичення та створення можливостей для подібного накопичення. Навіщо? Заради чого? Цього вам ніхто пояснити не зможе. Але так було прийнято у певних колах певних осіб десятилітньої давнини. Там ще любили власні портрети, ікони з собою (в Петра Олексійовича є і така: ростова), багато золота і все тому подібне. Але в Україні залишився динозавр пшонкової ери. Збагачується і любить все, що блистить. І війна тут не перешкода", - резюмує Олещук.

Як повідомлялось раніше, народний депутат Петро Порошенко увійшов в трійку найзаможніших українців разом з Віктором Пінчуком та Рінатом Ахметовим. Порівняно з минулим роком статки Порошенка виросли на 224 мільйони доларів та складають майже 1 млрд доларів.

Лише від уряду проросійського Орбана Порошенко тричі отримував грошові надходження в сумі понад 37 млн грн в кінці 2023 року. Тоді, за словами експертів, Петро Олексійович мав зустрітися з Орбаном щодо передачі рф і іншим зацікавленим сторонам сигналу про свою готовність очолити кампанію із примушення України до миру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти