Україна різко відновила постачання бензину з Росії

5 травня 2020, 15:32
1349
Великі українські компанії вперше з 2016 року стали імпортувати бензин з території РФ.
Україна різко відновила постачання бензину з Росії
Україна почала напряму купувати бензин з РФ

Наприкінці квітня українські Західна нафтогазова компанія та Євростандарт відновили імпорт бензину з РФ. Зокрема, бензин марки А-92 надійшов на територію України по залізниці з Московського нафтопереробного заводу російської компанії Газпромнафта. У період з кінця квітня до початку травня Західна нафтогазова компанія та Євростандарт імпортували в Україну 400 і 115 тонн бензину.

У понеділок, 4 травня, компанія ЗНГК у Василькові Київської області на дрібнооптовому сегменті ринку пропонувала придбати бензин А-92 , повідомляє enkorr.

Останні постачання бензину з території РФ на територію України залізницею здійснювалися в 2016 році. Обсяг поставок склав приблизно 22 тонни. Тоді закупівлею бензину, що йде з Орського НПЗ, та належить бізнесменові Михайлу Гуцерієву, займалися ті ж НГК і Євростандарт. Також в той період часу йшли закупівлі дизельного палива з Московського НПЗ.

відео дня

Вже після 2016 року поставки дизпалива з Московського НПЗ припинилися.

Разом з автомобільним бензином Євростандарт і ЗНГК з кінця квітня почали імпортувати дизельне паливо виробництва Московського НПЗ Газпром нафти. Після 2016 року поставки дизпалива з Московського НПЗ в Україну не фіксувалися.

Раніше експерт розповів, чи варто автомобілістам чекати на дешевий бензин в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти