Сніжана Єгорова публічно образила українських солдатів і назвала їх "наркоманами"

21 серпня 2020, 11:13оновлено 26 серпня 2020, 22:01
3352
Українська телеведуча Сніжана Єгорова викликала обурення своїми словами про українських воїнів, яких вона порівняла з наркоманами за бажання захищати країну.
Сніжана Єгорова
Сніжана Єгорова / facebook.com/snezhana.egorova.9

Українська телеведуча Сніжана Єгорова, яка розлучилася з Антіном Мухарським і забрала дітей, висловилася про українських військових і добровольців, які захищають Україну від окупантів на Сході вже сьомий рік.

Сніжана Єгорова порівняла солдатів з наркоманами за те, що вони захищають її від найманців зі Сходу. Про це написала група Рагу.Лі на Facebook.

"Сніжана Єгорова говорить про тих, хто віддає життя за Україну і одночасно демонструє "високу суїцидальну готовність".",- підписали уривок з інтерв'ю з телеведучою.

У короткому ролику з інтерв'ю, телеведуча заявляє, що їй не подобається все, що відбувається в "постмайданний час", а солдат називає "рагулями" і порівнює з наркоманами.

"Все що пропонується останнім, постмайданний час, наприклад, мене абсолютно не влаштовує. Мені не подобаються ці герої, ці рагулі, які повилазили незрозуміло звідки. Селюки, які розмовляють суржиком. І готові своє життя покласти... Своє життя, яке? Життя, яке собою нічого не представляє", - сказала Єгорова в ефірі програми "ПрямоTalk".

Єгорова вважає, що українські воїни ніколи ні чому не вчилися, що люди, які розмовляють суржиком - "другосортні".

"Вони просто готові пожертвувати своїм життям. Так, це подвиг, можливо. Може бути, це висока суїцидальна готовність. Коли людина не бачить перспектив у своєму житті і це життя не представляє для неї цінність", - сказала Єгорова.

"Це як наркомани, які за дозу готові життя продати, кров віддати останню. Але це ж ненормально", - підкреслила вона.

Сніжана Єгорова образила українських воїнів смотреть видео:

На такі слова бурхливо відреагували користувачі Мережі. За півдня під відео зібралося майже 800 коментарів, серед яких також і коментарі відомих українських політиків та публічних людей.

Як відомо, Єгорова розлучилася зі своїм колишнім чоловіком Антіном Мухарським кілька років тому, але через конфлікти, вона не давала йому бачитися з дітьми, і вимагала за його словами "космічних" аліментів, змусивши врешті-решт втекти з України. Одним з останніх віх конфлікту стало те, що Єгорова навіть заборонила батькові спілкуватися з дітьми українською мовою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти