Шахтар сенсаційно в гостях обіграв Реал

21 жовтня 2020, 21:51
Донецький Шахтар встановив, без жартів, історичне досягнення.

У середу, 21 жовтня, в Мадриді на резервному стадіоні "галактікос" "Альфредо Ді Стефано" відбувся матч першого туру групового раунду Ліги чемпіонів, в якому команда Зінадіна Зідана приймала підопічних Луїша Каштру.

Лігочемпіонська осінь почалася для українських грандів жорстко і кардинально по-різному. Динамо без особливих шансів ковтнула вдома два голи від Ювентуса.

А ось донецький Шахтар встановив, без жартів, історичне досягнення.

Адже з всемогутнім мадридським Реалом українські команди майже ніколи не грали.

На 29-й хвилині дриблінг від Корнієнко. Пас на Тете - Куртуа безсилий. 0:1.

За чотири хвилини той же Тете вдарив. Куртуа відбив - але на свого захисника Варана. А той замість виносу засандалив м'яч у ворота - 0:2.

Але і це було ще не все.

На 42-й хвилині спрацювала бразильсько-єврейська зв'язка Шахтаря.

Тете втік від оборони Реала, обігрався з Манором Соломоном, причому обігрався витончено - п'ятою. І той вдарив - виймайте. 0:3.

А ось у другому таймі футбольна казка Шахтаря потьмяніла

На 52-й хвилині хорват Лука Модріч показав клас і чарівно для юного воротаря Шахтаря Трубіна вдарив - 1:3.

Через сім хвилин Марлос помилився на своїй половині поля. Свіжий Вінісіус втік і вдарив. 2:3.

Під завісу поєдинку Вальверде, здавалося б, відіграв бажаний для Реала третій м'яч. Але Вінісіус був в офсайді, про що показав VAR.

Тому м'яч скасовано - рахунок 2:3.