Яремчук розніс ворота Бущана: Динамо прикро програло Бенфіці в матчі Ліги чемпіонів

8 грудня 2021, 23:58
Автором першого голу став українець Роман Яремчук.

Київське Динамо програло Бенфіці в матчі заключного туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Зустріч у столиці Португалії на арені Естадіу Да Луж завершилася з рахунком 2:0 на користь господарів.

Кияни першими створили небезпечний момент у поєдинку, але його не реалізував Віктор Циганков.

А ось Бенфіка через пару хвилин забила. Автором голу став українець Роман Яремчук, який пробив Георгія Бущана ударом з близької відстані.

Через шість хвилин господарі забили другий м'яч. Жілберто переграв Бущана потужним ударом з декількох метрів після грубої помилки Беньяміна Вербича.

Забивши двічі, Бенфіка трохи зменшила оберти і дала можливість Динамо атакувати, проте особливої гостроти в біля воріт португальців так і не виникло.

Україна в Лізі чемпіонів

У цьому сезоні ні Динамо, ні Шахтар не змогли здобути жодної перемоги в ЛЧ, набравши на двох тільки два очки і забивши лише три голи при 23 пропущених.

Напередодні Шахтар втратив перемогу в матчі з Шерифом, пропустивши на останній доданій хвилині - 1:1.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред