StarsМода та красаГороскопРецептиПрикметиЗдоров'яПривітанняКіно та серіалиШоуЛайфхакиСонникЖиттяСвятаСад і город

Чи гріх гадати на картах Таро: прості відповіді приголомшать багатьох

10 січня 2024, 13:20оновлено 11 січня, 19:30
2382
Чи гріх гадати на картах Таро - це питання не таке просте та логічне, як здається на перший погляд. Главред спробує детально відповісти на нього.
Карты Таро
Які бувають наслідки ворожіння на картах Таро? / коллаж Главред, фото ua.depositphotos.com

Чи гріх гадати на картах Таро

Відповідь на це питання залежить від того, як ви визначаєте гріх. Якщо ви вірите в те, що Бог єдиний, хто може знати майбутнє, то гадати на картах Таро можна вважати гріхом, оскільки це є спробою проникнути в майбутнє без Божого дозволу.

Православна церква, наприклад, вважає, що гадати на картах Таро є гріхом, оскільки це є формою ворожіння. Ворожіння, на думку церкви, є гріхом, оскільки це є спробою пізнати майбутнє за допомогою надприродних сил, а не Божою благодаттю.

Також рекомендуємо прочитати наш матеріал: "Аркани Таро: як дізнатися їхнє значення і розрахувати свою долю за 2 хвилини".

Однак, якщо ви не вірите в Бога або не вважаєте, що гадати на картах Таро є спробою пізнати майбутнє, то тоді гадати на картах Таро не є гріхом.

Ось деякі аргументи на користь того, що гадати на картах Таро не є гріхом:

 • Карти Таро є лише інструментом, який можна використовувати для самовдосконалення та самопізнання.
 • Гадати на картах Таро не означає, що ви намагаєтеся змінити майбутнє. Ви просто намагаєтеся отримати розуміння того, що може статися.
 • Ворожіння не є обов'язковою формою чаклунства. Воно може бути просто способом отримати інформацію про те, що відбувається у вашому житті.

Зрештою, рішення про те, чи гадати на картах Таро є гріхом, є особистим. Ви повинні вирішити, що ви вірите і що ви вважаєте правильним.

Що говорить церква про Таро?

Церква негативно ставиться до Таро, оскільки вважає їх формою ворожіння. Ворожіння, на думку церкви, є гріхом, оскільки це є спробою пізнати майбутнє за допомогою надприродних сил, а не Божою благодаттю.

У Катехизі Католицької церкви говориться:

"Ворожіння, це все, що прагне пізнати майбутнє за допомогою надприродних сил, таких як ворожіння, астрологія, магія, спіритизм, не слід використовувати. Це дії, які суперечать вірі в Бога, який є єдиним, хто знає майбутнє і має владу над ним".

У Православній церкві також існує негативне ставлення до Таро. У "Тлумачному словнику догматичних термінів" митрополита Макарія говориться:

"Ворожіння - це спроба пізнати майбутнє за допомогою надприродних сил. Це є гріхом, оскільки суперечить вірі в Бога, який є єдиним, хто знає майбутнє".

Церква вважає, що гадати на картах Таро - це гріх, оскільки це є спробою проникнути в майбутнє без Божого дозволу. Це може призвести до того, що людина стане залежною від надприродних сил і відвернеться від Бога.

Однак, є також деякі християни, які вважають, що Таро можна використовувати в позитивних цілях. Вони стверджують, що карти Таро можуть допомогти людям у самовдосконаленні та самопізнання. Вони також можуть допомогти людям зрозуміти себе та свої стосунки з іншими.

Зрештою, рішення про те, чи гадати на картах Таро є гріхом, є особистим. Ви повинні вирішити, що ви вірите і що ви вважаєте правильним.

Наслідки ворожіння на картах Таро

Наслідки гадання на картах Таро можуть бути як позитивними, так і негативними.

До позитивних наслідків можна віднести:

 • Самопізнання та самовдосконалення. Карти Таро можуть допомогти людині краще зрозуміти себе, свої сильні та слабкі сторони, свої цілі та бажання.
 • Розуміння себе та своїх стосунків з іншими. Карти Таро можуть допомогти людині зрозуміти свої стосунки з іншими людьми, їхні мотиви та поведінку.
 • Прийняття рішень. Карти Таро можуть допомогти людині прийняти правильні рішення в складних ситуаціях.

До негативних наслідків можна віднести:

 • Залежність від карт Таро. Людина може стати залежною від карт Таро, і її життя буде повністю залежати від того, що скажуть карти.
 • Тривога та страх. Карти Таро можуть викликати у людини тривогу та страх, якщо вона отримає неприємні прогнози.
 • Відчуження від Бога. Ворожіння, на думку деяких релігій, є гріхом, і тому гадання на картах Таро може призвести до того, що людина відвернеться від Бога.

Звичайно, не всі люди, які гадають на картах Таро, стикаються з негативними наслідками. Однак, важливо бути обізнаним про можливі ризики, перш ніж починати гадати.

Ось кілька порад, які допоможуть вам уникнути негативних наслідків гадання на картах Таро:

 • Не ставтеся до карт Таро як до оракула, який знає все про ваше майбутнє. Карти Таро є лише інструментом, який може допомогти вам отримати інформацію про себе та свій світ.
 • Не будьте залежними від карт Таро. Не дозволяйте картам диктувати вам ваше життя.
 • Не шукайте в картах Таро лише негативні прогнози. Будьте відкриті для позитивних можливостей.

Якщо ви вирішите почати гадати на картах Таро, то робіть це відповідально і усвідомлено.

Вас можуть зацікавити такі матеріали:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти