Українців можуть змусити повернути державі субсидії: кого та коли

Органи соцзахисту можуть провести перевірку і оцінити, чи має громадянин право на субсидію.

Монетизація субсидій
В Україні одержувачів можуть змусити повернути субсидію / УНІАН

В Україні одержувачі субсидій можуть зіткнутися з необхідністю повернення нарахованих коштів.

Така ймовірність можлива в разі, якщо соціальні виплати були нараховані і виплачені помилково, пише Апостроф.

Відзначається, що нерідко правила надання державної допомоги на оплату комуналки змінюються в бік посилення, проте окремі громадяни продовжують отримувати гроші, які їм не покладені.

З яких причин нараховані субсидії потрібно повертати:

Надання державним органам неправдивої інформації при оформленні субсидій.

Якщо субсидіанту вдалося ввести в оману органи соціального захисту та отримати субсидію, на яку він не мав права, він зобов'язаний повернути всі незаконно нараховані суми.

Реклама

Зміна будь-яких обставин, що впливають на надання і розмір субсидії: втрата роботи, підвищення зарплати, вступ у шлюб, народження дитини, здійснення дорогих покупок (закон зобов'язує одержувача субсидії в місячний термін повідомляти органи соціального захисту про це).

Додамо, що в такому випадку органи соцзахисту повинні провести повторну комісію і оцінити, чи має громадянин право на субсидію. Якщо цього не зробити, то буде нарахована субсидія, яку з часом доведеться повернути.

Нагадаємо, в Україні, згідно із законодавством, в тому випадку, якщо людина оформив субсидію на законних підставах, а потім у нього змінилися життєві обставини в кращу сторону, то від допомоги необхідно відмовитися.

Читайте ще:

viber
Зараз ви переглядаєте новину «Українців можуть змусити повернути державі субсидії: кого та коли». Інші економічні новини читайте в розділі «Гроші». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Гороскоп на завтра, 19 січня 2022: Близнюкам – суперники, Терезам - спокуси, Козерогам - ворогиГороскоп на завтра, 19 січня 2022: Близнюкам – суперники, Терезам - спокуси, Козерогам - вороги Коли прибирати ялинку після Нового року 2022: як зробити це правильно і не накликати бідуКоли прибирати ялинку після Нового року 2022: як зробити це правильно і не накликати біду У моду на 2022 рік входять чудові жіночі джинсові костюми, в яких життя стане яскравішимУ моду на 2022 рік входять чудові жіночі джинсові костюми, в яких життя стане яскравішим Ні замінити, ні переоформити: у Приватбанку не хочуть видавати нові картиНі замінити, ні переоформити: у Приватбанку не хочуть видавати нові карти Росія неминуче розвалиться, або Чому мріям про відновлення Російської імперії не судилося справдитисяРосія неминуче розвалиться, або Чому мріям про відновлення Російської імперії не судилося справдитися
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти