Корабель для добудови Північного потоку-2 заплутав сліди і повертається на Далекий Схід

Ще вчора судно прямувало до шотландського порту Абердін, а сьогодні його курс кардинально змінився.

Академік Черський
Академік Черський повертається на Далекий Схід / Reuters

Північний потік-2 не буде добудований ніколи. Принаймні, сьогодні ніхто точно не може сказати, коли ця епопея закінчиться.

Справа в тому, що здатний добудувати Північний потік-2 корабель-трубоукладач Академік Черський, який 20 квітня несподівано змінив курс і попрямував у бік Єгипту, знову змінив курс, при цьому кардинально. Тепер сліди остаточно заплуталися.

Стало відомо, що зараз судно Академік Черський повертається до далекосхідного порту Находка – саме з цієї точки корабель почав свій шлях узимку.

Про те, що судно тримає курс саме до Находки, зазначено на порталі Myshiptracking.

Корабель для добудови Північного потоку-2 заплутав сліди і повертається на Далекий Схід
Корабель Академік Черський змінив курс 26 квітня / скріншот Myshiptracking

Зазначимо, після Єгипту корабель Академік Черський в якості фінального пункту призначення вказував шотландський порт Абердін. А сьогодні, 26 квітня, судно змінило пункт прибуття, вказавши Находку. Туди він повинен прибути 1 липня.

Відзначимо, що зараз корабель проходить Ла-Манш.

читайте такожЕксперт пояснив, чому корабель для добудови Північного потоку-2 заплутує курсНагадаємо, раніше, в лютому 2020-го трубоукладач Академік Черський вийшов з порту Находка до Сінгапуру, після чого багато разів змінював пункт призначення. З 2016-го судно знаходиться в експлуатації "Газпром флот". До того очільник Міненерго Олександр Новак зазначав, що Москва розглядає Академіка Черського як можливий варіант для завершення будівництва Північного потоку-2.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти