"Важко та страшно": шведська лижниця описала симптоми китайської хвороби

Шведка протягом восьми днів мучилася від високої температури, а потім загриміла до лікарні з діагнозом коронавірус.

'Важко та страшно': шведська лижниця описала симптоми китайської хвороби
Дженні Эберг / Facebook спортсменки

Небезпечний коронавірус не щадить нікого, навіть спортсменів. Нещодавно шведська призерка юніорського чемпіонату світу з лижних гонок Дженні Еберг заразилася коронавірусом і описала, як проходить хвороба.

Протягом восьми днів 30-річна шведка мучилася через високу температуру, однак продовжувала перебувати вдома. Лише декілька днів тому Дженні була госпіталізована — у лікарні їй діагностували двосторонню пневмонію.

"У мене серйозно піднялася температура, протягом восьми днів вона трималася на позначці 40 градусів. У мене пропав нюх. Температура не спадала, я не вилазила з ліжка. Після того, як я втратила свідомість, мене відправили до лікарні. Поставили крапельницю з киснем. Це було дійсно важко і страшно. Мені ніколи ще не було так погано", – сказала Еберг в інтерв'ю Aftonbladet.

читайте такожКарантин заважає суспільству знайти колективний імунітет до коронавирусу - вчений

За словами спортсменки багато хто недооцінює небезпеку всього, що відбувається.

"Я молода і перебуваю у відмінній формі, відповідно, у групі ризику мене не було. Лише коли стикаєшся з чимось подібним, починаєш розуміти всю серйозність ситуації", — заявила Еберг.

Коронавірус в Україні

Раніше Главред писав, що коронавірус сьогодні в Україні лише набирає обертів, цифри знову шокують. Станом на ранок 19 квітня Ковід-19 забрав життя вже 141 людини. Вилікувались від злої уханьської хвороби 347 пацієнтів.

Нагадаємо, раніше Комаровський назвав головну помилку при лікуванні коронавірусу.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти