Чоловіки, що дивом вижили в авіакатастрофі у Пакистані, розповіли про порятунок

Пасажирів фатального рейсу госпіталізували з різними травмами.

Авіакатастрофа в Пакистані
Кілька людей змогли врятуватися після авіакатастрофи / Фото: Reuters

Пасажир літака авіакомпанії Pakistan Airlines, якому за щасливою випадковістю вдалося вижити під час аварії літака в Карачі, поділився емоціями про своє спасіння.

Як пише The Guardian, 24-річний Мухаммад Зубаір втратив свідомість і події трагічного дня пам'ятає лише частково.

Чоловік розповідає, що відчував різкий запах палива, чув крики пасажирів і розумів, що полум'я палає вже в салоні літака. Він спробував розстебнути ремінь безпеки, коли вже відчував, як горить його сидіння. Зубаір зміг встати зі свого крісла і "йшов на світло, проліз через дірку на крило, звідти — на землю".

Другий, хто вижив, президент Bank of Punjab Зафар Махмуд, зараз перебуває з поламаною рукою і забиттями на лікуванні в лікарні в Карачі.

"Все, що він пам'ятає, це те, що турбулентність, а потім він втратив свідомість і орієнтацію", — розповіла його сестра Зайнаб Імам.

"Наскільки я розумію, його крісло як би вилетіло з літака, і він випав з нього. І він був трохи в стороні від уламків і вогню", — поділилася родичка чоловіка, що вижив.

Як раніше повідомлялося, оприлюднене відео порятунку одного з пасажирів літака Airbus A320 Пакистанських міжнародних авіаліній, що впав 22 травня на житловий квартал в Карачі.

Нагадаємо, лайнер Airbus A320 виконував внутрішній рейс PK 8303 з Лахора в Карачі і впав неподалік від міжнародного аеропорту Джина під час заходження на посадку.

Пізніше представники влади назвали число загиблих при катастрофі пасажирського літака Airbus A320 Пакистанських авіаліній під Карачі.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти