Посягнули на святе: італійські кухарі готують лікарям із РФ борщ

Подарунком похвалився російський вірусолог.

борщ
Італійці чомусь вирішили, що борщ - це російська страва / Скріншот

Вірусолог з Росії Олександр Семенов, який зараз перебуває в Італії, розповів, що італійські кухарі в якості подяки за допомогу в боротьбі з коронавірусом приготували російським медикам борщ.

"Проникнення наше по планеті особливо помітно здалеку. Нам пішли назустріч. Сьогодні маленьке свято і величезний сюрприз для всіх хлопців", - написав він у Facebook і додав фотографію з підписом "борщ".

Пізніше Семенов розповів, що італійські кухарі із завданням не впоралися, скуштувати справжнього борщу не вдалося, оскільки він виявився "банальним, але смачним буряковим супом".

Посягнули на святе: італійські кухарі готують лікарям із РФ борщ
Посягнули на святе: італійські кухарі готують лікарям із РФ борщ

В коментарях українські користувачі заперечили, що італійці вчинили недобре, бо борщ – це питомо українське блюдо і до Росії ніякого відношення не має. Деякі назвали приготування борщу для російських лікарів "тролінгом і неповагою".

"Прапор не той поставили, під аквафреш треба було щі варити", "З яких це пір борщ російське блюдо?", "Борщ - це борщ, а щи - це похідна від борщу", - написали користувачі.

Нагадаємо, протягом семи днів Росія блокує постачання через свою територію в Україну гуманітарного вантажу, призначеного для боротьби з коронавірусом Covid-19.

Як раніше повідомлялося, президент Росії Володимир Путін, який 24 березня поспілкувався з зараженим коронавірусом лікарем в клініці в Коммунарці Денисом Проценком, перейшов на дистанційну роботу.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти