Карантин – все: з'явилися хороші новини з Китаю

Ухань, який став осередком поширення COVID-19, поки що залишиться закритим містом.

Смертельний коронавірус в Китаї
Коронавірус у Китаї вбив понад три тисячі осіб / Фото Reuters

З середи, 25 березня, в китайській провінції Хубей, з якої і почалося поширення коронавірусу COVID-19, закінчиться карантин.

Місцева влада скасує обмеження на виїзд з різних районів регіону, передає Сіньхуа. Мешканцям дозволять пересуватися зі спеціальним кодом, який створюється на телефоні і дає можливість контролювати стан здоров'я громадян. Перетинати кордон зможуть лише люди з зеленим кодом. Для поїздки в інші провінції жителі Хубея повинні будуть пройти додатковий тест на коронавірус.

Повідомляється також, що в провінції Хубей будуть закриті коледжі, школи і дитячі садки, поки ситуації в провінції не дадуть наукову оцінку.

При цьому в місті Ухань, що стало осередком поширення інфекції та було закрите з 23 січня, обмеження на виїзд скасують з 8 квітня. Підготовка до скасування карантинних заходів вже почалася: у метро і наземному транспорті запустили систему дезінфекції та сканування QR-кодів з даними про стан здоров'я пасажирів.

На даний момент у лікарнях Китаю залишаються 4735 осіб. За минулу добу в країні виявили 78 нових випадків зараження на COVID-19, 456 осіб одужали. Про це повідомила Національна комісія з охорони здоров'я. В цілому, за весь час поширення коронавірусу в Китаї була зареєстрована 81 тисяча хворих, кількість тих, хто одужав, перевищила 73 тисячі осіб, жертвами вірусу стали понад три тисячі людей.

Карантин – все: з'явилися хороші новини з Китаю
Фото gisanddata.maps.arcgis.com

Як повідомляв Главред, станом на 24 березня в Україні зросла кількість хворих на коронавірус. За даними МОЗ, на даний момент коронавірусом заражені 84 людини.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня по всій Україні запроваджено карантин через можливу епідемію коронавірусу. Крім того, в низці областей запроваджений режим надзвичайної ситуації. Зокрема, режим НС діє в місті Києві, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Донецькій, Харківській, Львівській, Тернопільській та Черкаській областях.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти