Влада безсила: Covid-19 вируватиме до 2021 року, захворіють мільйони – ЗМІ

У більшості людей повинен з'явитися імунітет до коронавірусу.

Коронавірус
Стримати епідемію Covid-19 влада не в змозі / Reuters

У Великобританії епідемія коронавіруса триватиме до весни 2021 року і може призвести до госпіталізації до 8 мільйонів осіб.

Як йдеться в секретному звіті для високопоставлених чиновників британської Національної служби охорони здоров'я, до 80% британців ризикують заразитися коронавірусом.

Як стверджує професор Кріс Уітті, головний медичний радник уряду, чотирьох з п'яти британців "чекає" зараження вірусом.

Як пише The Guardian, секретний документ був складений групою із забезпечення готовності і реагування у надзвичайних ситуаціях і схвалений як достовірний доктором Сьюзан Хопкінс, посадовою особою, яка займається спалахом в Британії. Він був переданий керівникам лікарень і старшим лікарям у Національній службі охорони здоров'я.

читайте такожСтало відомо про смертельну небезпеку популярного жарознижуючого при коронавірусіВ той же час французький міністр освіти Жан-Мішель Бланке запевняє, що поширення коронавіруса піде на спад після того, як їм перехворіють до 70% населення країни і у більшості з'явиться імунітет.

"Ми вважаємо, що в підсумку від 50 до 70% населення заразиться, що покладе кінець вірусу, через те, що у більшості людей з'явиться імунітет - і вірус зникне сам по собі", - цитує французького чиновника bfmtv.com.

Він упевнений, що повністю стримати епідемію Covid-19 у країні влада не в змозі і тому просто намагаються розтягнути цей процес у часі, щоб від напливу пацієнтів (тих самих 1-5% "важких") не застопорилася система охорони здоров'я.

читайте такожПора визнати: коронавірус - це нова світова війна

Станом на 16 березня у світі зареєстровано 169 387 тис. лабораторно підтверджених випадків інфікування коронавірусом, 6 тис. 513 осіб померли. При цьому 77 тис. 257 осіб одужали.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти