У Британії принц Гаррі публічно відмовився від титулу

Колишній монарх прилетів до Шотландії без дружини і сина.

Принц Гаррі
Принц Гаррі перестав бути спадкоємцем королівської сім'ї / Reuters

Британський наслідний принц Гаррі вперше після від'їзду з дружиною в Канаду повернувся на батьківщину і на публічному заході попросив звертатися до нього просто по імені, без королівського титулу.

Як повідомляє 9TV, онук Єлизавети II позбутися титулу мусив тільки в квітні, проте за власним бажанням вирішив зробити це раніше.

У даний момент Гаррі виконує обов'язки старшого члена королівської сім'ї і в цій якості буде присутнім на кількох заходах. Наприклад, на конференції в Единбурзі, яка була присвячена екотуризму, принц виступив з промовою. Ведуча попередила публіку що він "ясно дав зрозуміти, що до нього потрібно звертатися просто "Гаррі". Незважаючи на новий статус, колишнього монарха тепло вітали після виступу.

Гаррі прилетів у Шотландії без своєї дружини Меган Маркл і їх сина Арчі, які залишилися в Канаді. Через кілька тижнів він буде позбавлений титулу, як і його дружина. Вони остаточно припинять виконувати королівські обов'язки і більше не будуть представляти британську монархію.

Як раніше повідомлялося, Меган Маркл і принцу Гаррі не подобається в канадському Ванкувері, де вони проживають зараз (в Канаді справа вже дійшла до судових позовів). ЗМІ стверджують, що тепер вінценосне подружжя подумуює про переїзд в американський Лос-Анджелес.

Зазначимо, що американського президента Дональда Трампа обурило рішення Меган Маркл і принца Гаррі: "З королевою не можна так робити". Він наголосив, що позитивно ставиться до королеви Єлизавети II і вважає, що на своїй посаді вона не допускала помилок.

Раніше Меган Маркл покликали на роботу в порно індустрію. Керівництво YouPorn виявилося захопленим не тільки роллю Меган Маркл у фільмі Форс-Мажори, але і її благодійними ініціативами ще до знайомства з принцом Гаррі.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти