Серйозний бізнес: у Києві накрили клініку, яка продавала немовлят за кордон

Правоохоронці розкрили цілу злочинну схему з продажу немовлят у одну з віддалених від України країн.

Немовля
У київській клініці налагодили схему з продажу дітей за кордон / Pixabay

В одній з клінік Києва налагодили схему з торгівлі немовлятами від сурогатних матерів за кордон.

Відповідне повідомлення опублікували представники прес-служби столичної прокуратури.

За даними слідства, злочинну схему торгівлі людьми організували керівники клініки разом з групою осіб, подбиравших жінок для оформлення фіктивних шлюбів з іноземцями та участі у програмах сурогатного материнства.

Вартість таких послуг складала близько 50 тисяч доларів (з яких $15 тисяч йшли на організацію штучного запліднення). Фіктивні шлюби оформляли за суму від 1 до 1,5 тисяч доларів.

Слідчі прокуратури разом з поліцейськими провели 11 обшуків за місцем проживання фігурантів справи, в їх офісах, клініці та автомобілях. Були вилучені документи, українські паспорти, копії закордонних паспортів, довіреності на представлення інтересів, гроші, ноутбуки, смартфони, чорнові записи та флеш носії.

Розслідування триває. За даними заступника міністра МВС Антона Геращенка, новонароджених немовлят продавали у Китайську Народну Республіку.
Нагадаємо, раніше в Києві співробітники поліції викрили лікарів однієї з приватних клінік (в районі Воскресенка), які торгували людськими органами і що надсилали їх за кордон.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти