Коли осінні канікули в школі 2020 - Україна переносить терміни

Канікули в Україні в 2020 році зрушують, тому що в жовтні на українців чекають місцеві вибори 2020.
Осінні канікули 2020 - коли Україна відправляє дітей відпочивати
Осінні канікули 2020 - коли Україна відправляє дітей відпочивати / 1zoom.ru

Осінні канікули 2020 переносять з політичних мотивів. Шкільні канікули 2020 почнуться раніше запланованого - і закінчаться, відповідно, теж.

Канікули в школі в Україні влаштовують кожен квартал. У цілому українські школярі мають право на 30 днів відпочинку протягом навчального року (літні канікули – це окрема стаття: вони тривають довше, ніж осінні, зимові та весняні канікули в Україні разом узяті).

На 2020-2021 навчальний рік Міносвіти рекомендувало школам піти на осінні канікули 2020 з 26 жовтня (понеділок) по 1 листопада (неділя) включно.

читайте такожПереведення годинників восени 2020 - коли і куди переводять стрілки на зимовий часПри цьому за кожною школою завжди залишається право коригувати дати осінніх канікул під себе - в залежності від погодних умов і роботи опалювальної системи, епідемічної ситуації, регіональних особливостей та інших факторів. Тому розклад канікул в різних містах різний - на осінні канікули 2020 Україна не ходить дружно всією країною в одні й ті ж самі дні. Так, в більшості шкіл на канікули діти зазвичай йшли в перший тиждень листопада.

Однак цього року в справу втрутилося політичне питання. Понад 12 000 виборчих дільниць в Україні перебувають у навчальних закладах, тому через місцеві вибори (які призначені на 25 жовтня) осінні канікули перенесли.

На осінні канікули 2020 в Україні школярів мають відправити з четверга, 22 жовтня - і до п'ятниці, 30 жовтня.

Таким чином, канікули в школах повинні початися на 10 днів раніше запланованого. Однак остаточне рішення все ж залишається за школою та місцевими відділами освіти.

Раніше медик спрогнозувала закриття шкіл в Україні і розповіла, який місяць найнебезпечніший. Лікар-інфекціоніст дотримується вельми песимістичного погляду на пандемію коронавірусу в країні.

Автор: Діана Бель
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти