"Велика помилка Путіна": Зеленський розповів, про що хоче говорити з президентом РФ

Володимир Путін помиляється якщо думає, що більшість українців підтримує його, підкреслив президент.

Путін, Зеленський
Володимир Зеленський і Володимир Путін / УНІАН, Reuters

Президент Володимир Зеленський прокоментував ймовірність встановлення в Україні підконтрольного РФ уряду, у разі російського вторгнення.

Відповідаючи на запитання The Washington Post, чи спробує президента РФ Володимир Путін встановити в Україні "більш дружній йому уряд", він сказав: "Створити уряд, який повністю контролювався б Росією, неможливо. Навіть якщо вони це зроблять, це буде саме недовговічне уряд, тому що люди його просто не приймуть".

"Може бути, Путін думає, що більшість українців підтримує його і його політику. Думаю, це велика помилка так думати", - каже президент України.

Він також заявив, що не змінював свої погляди після обрання на пост глави держави і прокоментував питання про те, що керівництву РФ могло бути з ним комфортно мати справу після обрання на пост президента України.

"Я не змінився. Я хотів по-сусідськи поговорити, щоб сказати: так, у нас йде війна, але давайте швидко все виправимо. Однак я не був готовий зрадити свою країну", - додав Зеленський.

читайте також"Будь-яке порушення кордону України вважатимемо вторгненням": Байден жорстко попередив Путіна

Раніше Зеленський заявив про те, що РФ може спробувати захопити деякі території України під приводом "захисту" російськомовного населення.

Спроба окупації великих міст, зокрема, Харкова, стане початком великомасштабних військових дій.

Читайте ще:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти