EA Motive взялася за відомий бренд видавця – можливо, за Dead Space

Серед інших кандидатів Mirror's Edge і SSX.
EA
EA / Pinterest

Канадська студія-розробник EA Motive після скасування багатостраждальної гри у відкритому світі за новою IP, за словами журналіста Джеффа Грабба, взялася за відомий бренд видавця – можливо, за Dead Space.

За словами журналіста, проєкт стане "справжнім сюрпризом для гравців". Пізніше у своєму твіттері Джефф Грабб написав, що цією грою може бути нова частина серії Syndicate, але, судячи з усього, пожартував.

Канадці з EA Motive раніше займалися підтримкою Star Wars: Battlefront і також випустили космічну "стрілялку" Star Wars: Squadrons. Судячи з "сюрпризу", малоймовірно, що гра буде пов'язана із Зоряними війнами. Серед очевидних варіантів в першу чергу варто відзначити Dead Space, фанати якої вже не перший рік штурмують соцмережі видавця в надії хоча б на ремастер культової науково-фантастичної трилогії. Можливо, з Dead Space поступлять аналогічно Mass Effect – спочатку перевидання трилогії, а потім і продовження.

відео дня

Серед інших кандидатів – Mirror's Edge і SSX. Обидві франшизи отримали хорошу пресу і примудрилися полюбитися навіть тим геймерам, які раніше обходили стороною продукцію Electronic Arts. Серед інших відомих брендів ЕА варто відзначити Command and Conquer, Medal of Honor і Burnout, але на стратегію і перегони від Motive навряд чи варто розраховувати.

В рамках подкасту також була порушена тема угоди Microsoft і Bethesda. Журналіст вважає, що про її завершення повідомлять найближчим часом, присвятивши цьому спеціальну презентацію. Однак, ще якийсь час Bethesda продовжить роботу як самостійна компанія і може провести окрему презентацію в рамках прийдешніх ігрових виставок.

Dead Space - ретроспектива

А тим часом студія Striking Distance на чолі з Гленом Шофілдом (творець Dead Space) займається розробкою нового сюжетного хорора елементами виживання – The Callisto Protocol. Реліз гри намічений на 2022 рік для ПК і консолей.

Команда Шофілда хоче встановити нову планку якості в жанрі та створити "найстрашнішу гру в історії ігрової індустрії".

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти