23 листопада 2020, 03:54
Михайло Романчук виступає в турнірі за італійську команду Aqua Centurions.
Михайло Романчук
Михайло Романчук показав рекордний час у рамках International Swimming League / Фото instagram.com/misha_romanchuk/

Український плавець Михайло Романчук встановив новий рекорд Європи на дистанції 800 метрів вільним стилем на короткій воді.

Романчук показав рекордний час в рамках International Swimming League. Українець виступає в турнірі за італійську команду Aqua Centurions. Про це повідомляє Sportarena.

Романчук показав результат 7:25,73. Таким чином, українець більш ніж на три секунди перекрив попередній рекорд, що належав французу Янніку Аньєлю (7:29,17) і тримався впродовж восьми років. Світовий рекорд належить австралійцю Гранту Хекетту (7: 23,42).

Михайло Романчук - дворазовий чемпіон Європи в Глазго, а також срібний призер чемпіонатів світу в Будапешті та Кванджу.