Тимошенко розповів про розробку "ідеального формату" прямого спілкування центру та регіонів

Центральна влада вже отримала низку звернень, що надійшли з регіонів у відкритий минулого тижня постійно діючий офіс Конгресу при офісі президента.

false

Конгрес місцевих та регіональних влад створений за аналогією з відповідним конгресом Ради Європи. Водночас це не механічна калька, а унікальна українська платформа, яка забезпечує, щоб думка кожного населеного пункту була почута і врахована державними органами влади

Про це за результатами засідання Палати регіонів Конгресу, яке відбулося 8 червня у Дніпрі, наголосив у Facebook заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

"Відверто кажучи, навіть не розумію, чому раніше ніхто в Україні цього не робив. Зараз ми відпрацьовуємо ідеальний формат прямого спілкування між органами державної влади та представниками місцевого самоврядування", - зазначив він.

За словами Тимошенка, Конгрес – це майданчик, де очільники областей та органів місцевого самоврядування одразу напряму можуть проговорювати шляхи вирішення проблем з міністрами, керівництвом Офісу Президента України, своїми колегами з інших регіонів.

На засіданні 8 червня у Дніпрі підняли проблемні питання про водопостачання, утилізацію сміття, майданчики вагового контролю на дорогах, розбудову парків, фінансову децентралізацію і багато іншого.

Реклама

"Спільно працюємо на результат. Не пригадую, щоб в Україні раніше відбувалися такі вільні і прямі діалоги між різними гілками влади. Незалежно від того, хто на якій посаді, ми всі – одна команда", - додав Тимошенко.

Він також повідомив, що центральна влада уже отримала ряд звернень, які надійшли із регіонів у відкритий минулого тижня постійно діючий офіс Конгресу при Офісі президента. Заступник голови ОП запевнив, що кожне питання, звернення та проблема будуть опрацьовані спільно Офісом президента, урядом чи парламентом.

"Як заступник керівника ОП з регіональних питань, контролюватиму це особисто", - наголосив Кирило Тимошенко.

Він також додав, що Конгрес місцевих та регіональних влад не підміняє будь-які вже наявні в Україні асоціації, адже мета цього органу – максимально пришвидшити комунікацію "регіонів із центром".

viber
Зараз ви переглядаєте новину «Тимошенко розповів про розробку "ідеального формату" прямого спілкування центру та регіонів». Інші новини політики читайте в розділі «Політика». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Вріже до -22º: українці дізналися крижаний прогноз з датами різкого похолоданняВріже до -22º: українці дізналися крижаний прогноз з датами різкого похолодання Фінансовий гороскоп на тиждень 17-23 січня: Ракам – недруги, Дівам - знаки долі, Козерогам - удача в грошахФінансовий гороскоп на тиждень 17-23 січня: Ракам – недруги, Дівам - знаки долі, Козерогам - удача в грошах Рослини стануть сильними й квітучими: як використовувати картопляний відвар для розсади та будь-яких квітівРослини стануть сильними й квітучими: як використовувати картопляний відвар для розсади та будь-яких квітів Все для коханої: топ-3 найвірніших чоловіків серед знаків зодіакуВсе для коханої: топ-3 найвірніших чоловіків серед знаків зодіаку Прогноз магнітних бур на лютий 2022: коли потрібно подбати про тискПрогноз магнітних бур на лютий 2022: коли потрібно подбати про тиск
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти