Два щасливих роки Зеленського

Пішов третій рік топтання на місці, імітації реформ і боротьби, і просування до прірви.
Зеленський
Зеленський мітить на другий термін / Reuters

За два роки в ролі президента України Зеленський навчився інтригувати, маніпулювати громадською думкою, боротися за мир на Донбасі і зустрічатися з іноземцями. Він повірив у свої сили і свою щасливу долю.

А Україні весь цей час потрібно зовсім інше - реформувати суди і економіку, боротися з елітною корупцією, зміцнювати обороноздатність країни, притискати олігархів і захищати нових бідних українців. Але до всього цього у президента України Зеленського руки не доходять. Щось постійно заважає. Тому він вже зараз заговорив про другий термін.

Цілих два роки Україна і Зеленський пристосовувалися один до одного, чекали взаємності і спільного успіху. Нічого не вийшло. Навіть колишнього президента-олігарха, політичного ворога Зеленського - Порошенка не вдалося викорчувати з кримінальної економіки і політики України. Разом з Медведчуком Порошенко серйозно послаблює політичні можливості і перспективи президента. Той розуміє, що відбувається, але зробити нічого не може. Вони сильніші за Зеленського та його оточення.

відео дня

читайте такожМедовий місяць закінчився: чому час працює проти ЗеленськогоПри Зеленському, олігархи і багате корумповане чиновництво стали ще багатшими, а населення України стало ще біднішим, але президент не бачить в цьому великої небезпеки для себе або країни.

Більш того, при президентові Зеленському почався новий небезпечний процес деградації української державності, коли елітні чиновники-корупціонери стали відрито демонструвати своє багатство і шикарний спосіб життя. Цього раніше не було - вони ховали накрадене, вказували маленькі зарплати і гонорари, соромилися демонстрації своїх можливостей і безкарності.

Пішов третій рік топтання на місці, імітації реформ і боротьби, і просування до прірви...

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти