Байден відклав всі питання, щоб показати: США - головний союзник Києва

3 квітня 2021, 08:29
1072
У разі ескалації війни з боку Путіна для України будуть прискорені програми співпраці.
Джо Байден
Джо Байден / Reuters

Дзвінок президента США Джозефа Байдена президенту України Володимиру Зеленському - це ключова подія в черговому загостренні обстановки між Україною і Росією.

Розмова тривала понад 40 хвилин, і була по-справжньому змістовною, на відміну від першої бесіди Зеленського з Трампом.

Судячи з релізу Білого дому, Байден заявив що:

відео дня
  • підтримає Україну в боротьбі з агресією Росії на Донбасі і в Криму;
  • чекає реалізації плану по боротьбі з корупцією;
  • чекає реформ у сфері правосуддя, безпеки, економіки, які Україна зобов'язалася виконати.

Тільки реалізація цих реформ дозволить прискорити інтеграцію в НАТО.

Головне - Байден показав Зеленському, що США залишаються нашим надійним союзником у найстрашнішій кризі, і готові всіма силами допомогти нам у захисті нашої країни.

Як відомо, раніше у виховних цілях Байден розмовляти із Зеленським не хотів. Провал більшості пунктів меморандуму з МВФ, системні удари по антикорупційній системі, розслідування розмов Байдена з Порошенком за підозрою в державній зраді - були питання, на які керівництву України нічого відповісти.

читайте такожПутін поспішає, тому посилив тиск на УкраїнуОднак Байден відклав всі ці питання, щоб показати, що США - головний союзник України. Таким чином, зовнішньополітична обстановка зараз для України склалася найсприятливіша. В таких умовах у разі ескалації війни з боку Путіна для України будуть прискорені програми співпраці, допомога буде.

Що ж дало такий авторитет Україні? А ось що. Кожен знищений на фронті російський окупант - це доказ нашої боротьби за свободу, це зміцнення репутації України у світі.

Так що спасибі всім, хто кожен день продовжує важку бойову роботу на фронті - все це не дарма! Люди в окопах і ті, хто їм допомагає - ось це ті, хто створює нашій країні репутацію і викликає співчуття і бажання допомогти у всьому світі. Дзвінок Байдена - це найбільше заслуга українських воїнів і громадянського суспільства.

Але виникає питання - а скільки ще років США будуть продовжувати умовляти керівництво України зробити реформи, що потрібні нам самим? Сподіваюся, президент України усвідомлює, що дзвінок Байдена - це не відпущення гріхів, це зобов'язання будувати державу, будувати інститути влади, стратегії, тому що держава незмірно більше, ніж стіл в офісі...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти