Дитину потрібно навчити битися: Карпачов здивував порадою

19 вересня 2023, 13:36 оновлено 19 вересня, 13:58
Чи потрібно дитину відучувати битися - Дмитро Карпачов розповів про популярну проблему.
Дитину потрібно навчити битися
Дитину потрібно навчити битися / колаж: Главред, фото: скріншот

Не секрет, що маленькі діти б'ються і б'ють один одного. Багатьох батьків це насторожує і тоді виникає питання: дитина б'ється - що робити? Психолог Дмитро Карпачов розповів про свій погляд на цей факт.

Як відучити маленьку дитину битися

Відомий на всю Україну психолог Дмитро Карпачов спеціалізується на психології взаємин з дітьми і всередині сім'ї. Експерт стверджує, що дітей ні в якому разі не можна відучувати битися.

Ні в якому разі не треба відучувати дитину битися. Я щиро вірю в те, що у вас не вийде відучити. І я вам бажаю змінити цю неправильну ціль і замість того, щоб відучувати дитину битися, навчити її битися тоді, коли битися варто, - коментує Карпачов.

відео дня

За словами психолога, дитина повинна вміти битися, щоб захищати себе будь-яким доступним способом. У деяких випадках фізичне насильство - це єдиний спосіб захистити себе. Не один єдиний, а деколи єдиний.

Битися можна любити, битися можна не любити, але битися потрібно вміти. Краще навчити дитину розрізняти, коли можна битися, а коли битися не можна, коли краще домовитися, а в яких випадках не треба ні битися, ні домовлятися, а просто тікати. - пояснив психолог.

Дивіться відео про те, як відучити дитину битися:

Також вам може бути цікаво:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти