Скільки жінкам потрібно стажу, щоб вийти на пенсію в 60 років - відповідь чиновників

Чиновники Пенсійного фонду через ЗМІ зайвий раз нагадали українкам, що пенсія за віком автоматично буде призначена після досягнення 65 років.

Пенсіонерка, субсидії
Скільки жінкам потрібно стажу, щоб вийти на пенсію в 60 років / УНІАН

Українкам для того, щоб вийти на пенсію відразу після досягнення 60-річного рубежу, потрібно мати відповідна кількість пенсійного стажу. Про це повідомляється в спеціалізованому виданні Пенсійний кур'єр.

Відповідно до Закону України "Про пенсійне страхування", для того, щоб вийти на заслужений в 2021 році після досягнення 60 років, у жінки повинен бути напрацьований страховий стаж не менше 28 років. Причому з кожним роком показник збільшуватися, поки не досягне 35 років:

  • у 2022 році - не менше 29 років стажу;
  • у 2023 році - не менше 30 років стажу;
  • у 2024 - не менше 31 року стажу;
  • у 2025 - не менше 32 років;
  • у 2026 - не менше 33 років;
  • у 2027 - не менше 34 років;
  • з 2028 року-не менше 35 років стажу.

У частині 2 статті 26 вищевказаного Закону перераховані вимоги, яким українцям потрібно відповідати, щоб отримувати пенсію, не маючи згаданого страхового стажу. Наприклад, якщо людина не має 28 років стажу, то вийти на пенсію за віком можна буде в 63 роки зі стажем 21 рік. Якщо ж і такого стажу немає, то тоді пенсія за віком автоматично буде призначена після досягнення 65 років.

Читайте такжеУкраїна остаточно відмовилася від паперових трудових книжок: як рахуватимуть стаж

Нагадаємо, з 1 червня 2021 року право на підвищення пенсії отримали працюючі пенсіонери, яким виплати були призначені до Квітня 2019 року.

Як повідомлялося, в Україні скасували примусове переведення пенсій на картки з 1 вересня. В Україні відклали обов'язкове переведення виплат пенсії.

viber
Зараз ви переглядаєте новину «Скільки жінкам потрібно стажу, щоб вийти на пенсію в 60 років - відповідь чиновників». Інші економічні новини читайте в розділі «Гроші». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Реклама
Популярное
ПриватБанк змінив правила грошових переказів з картки на картку: що потрібно знатиПриватБанк змінив правила грошових переказів з картки на картку: що потрібно знати "Перемога" не сталася: чому поки рано проводити зустріч глав МЗС "нормандської четвірки""Перемога" не сталася: чому поки рано проводити зустріч глав МЗС "нормандської четвірки" Путін нервує через Північний потік-2, його шантаж не працює - ВітренкоПутін нервує через Північний потік-2, його шантаж не працює - Вітренко Найщасливіший пиріг удачі на Покров Пресвятої Богородиці 2021: рецепт випічки за 20 хвилинНайщасливіший пиріг удачі на Покров Пресвятої Богородиці 2021: рецепт випічки за 20 хвилин Путін закинув ноги на стіл і збиткується з ЗаходуПутін закинув ноги на стіл і збиткується з Заходу

Последние новости

Реклама
Реклама
Реклама
Мы используем cookies
Принять