Кабмін схвалив проєкт держбюджету-2021

26 листопада 2020, 19:49
Доходи передбачені в сумі 1 трлн 92 млрд грн. Витрати - в сумі 1 трлн 328 млрд грн.
Шмигаль
Кабмін прийняв проект держбюджету / УНІАН

Кабмін схвалив доопрацьований проєкт Державного бюджету-2021.

Як повідомив у Telegram прем'єр-міністр Денис Шмигаль, схваленню документа передували консультації з народними депутатами, під час яких було враховано більшість із наданих пропозицій,

"Врахували більшість із наданих пропозицій, виходячи з пріоритетності видатків, наявних можливостей ресурсної частини бюджету та стану національної економіки", - зазначив Шмигаль.

відео дня

За його словами, ключовим аспектом є те, що бюджет залишається збалансованим і реалістичним до виконання.

читайте такожРада прийняла бюджет-2021 у першому читанні

"Наступного року ми очікуємо зростання економіки, що дозволить нам продовжити збільшення витрат на медицину, освіту та оборону", - підкреслив глава Кабміну.

Він повідомив, що в доопрацьованому проєкті держбюджету-2021 доходи передбачені в сумі 1 трлн 92 млрд грн. Витрати - в сумі 1 трлн 328 млрд грн.

"Також знайшли можливість зменшити дефіцит стосовно ВВП з 6% до 5,5%. У бюджеті-2020 дефіцит був на рівні 7,5%. Тобто, на 2021 пропонуємо збалансований бюджет, в якому не передбачається збільшення податків для бізнесу і одночасно поліпшується фінансування і соціальної сфери та медицини, і надання підтримки підприємцям, постраждалим від пандемії", - заявив Шмигаль.

За його словами, цей бюджет залишається бюджетом можливостей для розвитку і для промисловості, і для малого та середнього бізнесу.

Україна і МВФ: останні новини

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти