Рош ха-Шана 2021 - Єврейський Новий рік: привітання та листівки

Листівки з єврейським Новим роком і привітання в прозі, віршах, смс і на івриті підібрав Главред до свята всіх євреїв 6 вересня.

Рош ха-Шана 2021 починають святкувати з вечора 6 вересня. Стартує свято з відходом сонця на спокій. Тоді і зазвучить кругом Shana Tova - привітання з єврейським Новим роком 2020.

Триватиме свято до вечора 8 вересня.

Главред підібрав до свята листівки з єврейським Новим роком і привітання на Рош аШана в прозі, віршах, смс і на івриті.

Читайте такжеРош-ха-Шана: коли відзначають і що їсти в єврейський Новий Рік

Що кажуть на Рош а-Шана

Традиційне привітання з єврейським Новим роком звучить як "Шана това уметука!". Переклад фрази такий: "Доброго і солодкого вам року".

Реклама

Рош а-Шана: привітання на івриті

Є й інші привітання з Рош а-Шана на івриті:

рош а шана привітання на івриті

Рош а-Шана: привітання в прозі

У добре свято Рош ха-Шана шлю свої привітання і найщиріші побажання миру, щастя, любові. Нехай затрубить шофар і геть підуть всі біди, всі тривоги, всі дурні думки. Я бажаю вибачення за всі гріхи і славного року попереду — року для радості, хороших вчинків, благих звісток.

***

Рош а-Шана - День суду над усіма, хто живе в нашому Всесвіті. У цей день визначається, що станеться з людиною в наступаючому році. У Талмуді сказано: "Праведникам (на цьому суді) негайно підписують і скріплюють печаткою рішення про продовження життя". Бажаю ж вам доброго року!

***

Шалом, милі друзі! Вітаю вас з нашим новим роком - Рош ха-Шана! Вітайте рідних, веселіться і відпочивайте сьогодні! Нехай кожен будинок наповниться щастям і радістю! Бажаю всім благополуччя, достатку, успіху в новому році! Нехай кожен день приносить у ваш будинок процвітання і солодке життя!

***

Поздоровляю! Нехай свято Рош ха-Шана принесе неймовірний життєвий успіх, вірну удачу і любов, велике щастя і благополуччя. Нехай будуть почуті молитви і послано все те, про що мріялося. Нехай життя супроводжується милосердям, добротою душі і справедливістю. Нехай смачні будуть хала і медові яблука.

***

Дорогий друже! Від щирого серця вітаю тебе з єврейським Новим Роком - Рош ха-Шана! Залиш в році, що минає все погане, звільни свою душу від непрощених образ! Веселися і радій сьогодні, міцно цілуй рідних! Бажаю тобі провести наступний рік так, щоб не було соромно перед Господом!

рош ха шана 2019 гіф

Рош а-Шана: привітання у віршах

У Рош ха-Шана, в єврейський Новий рік,

Поспішаю привітати кожного з нас.

Щоб вам жилося без гіркоти, негараздів!

Терпіння вам і грошиків запас.

***

Від гріхів звільнитися,

З струмка води напитися -

Рош ха-Шана настав,

Щоб світ всюди панував.

Одягай свої наряди,

Прожени образи геть,

Не забудь про все обряди -

Щоб людям всім допомогти.

***

Нехай гріхи в минулому лишаються,

Усі погане забувається,

Нехай удача посміхнеться,

І дім ваш щастям сповниться.

рош ха шана 2019 гіф

Єврейський Новий рік: привітання короткі в смс

3 смс - 196 символів:

Ми щасливі привітати вас зі святом Рош ха-Шана і побажати нового родючого року, великих творчих і ділових перемог, благополуччя в родині і здоров'я кожному! Солодкого життя і не знати Бід!

***

Довгоочікуваний день прийде — зустрінемо трубним рогом! Солодкий буде новий рік, немов хала з медом. Не шкодуй, що дні минули, сходи добрі зійшли — значить, буде щастя!

***

Ось-ось Рош ха-Шана прийде

Йде єврейський Новий Рік!

Халу в мед ти обмокни,

Нехай солодкі будуть твої дні!

false

viber
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Реклама
Популярное
У моду на осінь 2021 повернулося фарбування волосся в стилі 70-х та імбирний колір невимовної красиУ моду на осінь 2021 повернулося фарбування волосся в стилі 70-х та імбирний колір невимовної краси Названо найкорисніший бутерброд: готувати всього 3 хвилиниНазвано найкорисніший бутерброд: готувати всього 3 хвилини Гороскоп на листопад 2021: фінансовий успіх, підступи недругів або подвійний романГороскоп на листопад 2021: фінансовий успіх, підступи недругів або подвійний роман Наймодніші повсякденні стрижки на коротке волосся 2021 2022, перед якими неможливо встоятиНаймодніші повсякденні стрижки на коротке волосся 2021 2022, перед якими неможливо встояти Фінансовий гороскоп на тиждень 4-10 жовтня: багатство, престижна робота або конфлікти з начальствомФінансовий гороскоп на тиждень 4-10 жовтня: багатство, престижна робота або конфлікти з начальством

Последние новости

Реклама
Реклама
Реклама
Мы используем cookies
Принять