Дипломат запропонував проросійському екс-канцлеру Шредеру парі щодо Криму

Колишній глава німецького уряду запропонував зняти санкції з Росії.

Андрій Мельник
Андрій Мельник пропонує Герхарду Шредеру парі / Фото: Радіо Свобода

Посол України в Німеччині Андрій Мельник запропонував парі проросійськи налаштованому екс-канцлеру ФРН Герхарду Шредеру, згідно з яким дипломат наполягає, що Крим повернеться до складу України, а німецький політик стверджує зворотнє.

"Що стосується безсоромної тези пана Шредера про те, що "жоден російський президент ніколи не віддасть Україні Крим", то хотілося б оголосити цьому 76-річному екс-політику і топ-лобисту Кремля своєрідне парі: ще при його житті Крим неодмінно повернеться в лоно матері-України. Це так само очевидно, як і те, що сонце встає на Сході і сідає на Заході", - сказав посол в коментарі Укрінформу.

Мельник розкритикував ініціативу Шредера щодо необхідності ліквідування санкцій проти Росії. Він вважає, що Кремль вже настільки у безвихідному становищі, що подібні заяви лобістів – це "крик відчаю".

"Чим голосніше пан Шредер та інші лобісти мілітаристської Москви на кожному куті кричать про те, що введені санкції проти Росії нібито "безглузді", тим більше очевидний для німецької громадськості той факт, що санкції ЄС і США прекрасно працюють і дуже боляче б'ють в саме серце і без того слабкої російської економіки, а значить і політичного керівництва", - констатував український дипломат.

Як відомо, екс-канцлер ФРН у 1998 – 2005 роках Герхард Шредер є керівником ради директорів державної компанії Роснефть і головою ради акціонерів Nord Stream AG.

Нагадаємо, напередодні в інтерв'ю Шредер заявив про те, що продовження санкцій проти Росії не має сенсу.

Як раніше повідомлялося, держсекретар США Майк Помпео під час офіційного візиту в Київ під час однієї із зустрічей заявив, що Україна вже не зможе повернути анексований Крим.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти