Катастрофа Боїнґа МАУ: в Ірані заявили про проблеми з "чорною скринькою"

Перед розшифровкою "чорну скриньку" потрібно відремонтувати.

Черный ящик, Боинг, МАУ, Иран
"Чорна скринька" сильно пошкоджена / Reuters

Міністр оборони Ірану Амір Хатамі повідомив про проблеми з "чорною скринькою" з українського Боїнґа МАУ, який зазнав аварії під Тегераном у січні 2020 року.

За словами іранського чиновника, "чорна скринька" сильно пошкоджена, передає іранське агентство Mehr. Хатамі зазначив, що влада попросила сектор оборонної промисловості допомогти з ремонтом.

"Було вирішено спочатку завершити ремонт "чорної сариньки", а потім спробувати розшифрувати її. Наразі вони зайняті ремонтом", - заявив міністр.

Як відомо, 8 січня під Тегераном сталася страшна авіакатастрофа - літак МАУ зазнав аварії, всі пасажири і члени екіпажу загинули.

Нагадаємо, раніше офіційний Тегеран визнав, що не в змозі самостійно розшифрувати без участі західних експертів "чорні скриньки" Боїнґа Міжнародних авіаліній України, збитого іранської ракетою.

Як повідомляв Главред, глави МЗС країн-учасниць Міжнародної групи з координації допомоги жертвам катастрофи українського літака рейсу PS75 (Україна, Канада, Швеція, Велика Британія, Афганістан) зажадали від Ірану притягнути до відповідальності винних у катастрофі українського Боїнґа.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти