В Україні в найближчі дні кількість нових інфекцій COVID-19 збільшиться і буде коливатися в межах 905-1260, із середнім добовим показником 1080 (минулого тижня було 763 випадки).
Як йдеться в прогнозі робочої групи Національної академії наук з математичного моделювання проблем, пов'язаних з епідемією коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні, найбільше хворих традиційно будуть фіксувати на заході країни – Львівщині, Івано-Франківщині, Рівненщині та у Києві.
При цьому в столиці, незважаючи на стабільне зростання кількості нових випадків протягом останніх двох місяців, зменшується кількість смертей від коронавірусу.
Як уточнив Obozrevatel віце-президент НАН, доктор фізико-математичних наук Анатолій Загородній, статистика по Україні за останній тиждень демонструє стійке зростання.
"Кількість нових одужалих протягом трьох тижнів коливається в межах 700, але водночас зростає кількість нових хворих – у середньому по 880 на добу. Рівень смертності порівняно з минулим тижнем не змінився і становить 17. Цілком можливо, що наступного тижня ця цифра збільшиться до 18. Коливання ймовірні в межах 16-21. Найбільше хворих буде у Львівській, Івано-Франківській, Рівненській областях та Києві. До речі, в Києві стабільно протягом останніх тижнів зменшується смертність від коронавірусу", – підкреслив академік.
читайте такожВ Україні різко збільшилася кількість активних випадків COVID-19
Він додав, що після тривалої позитивної динаміки знову почала збільшуватися кількість нових випадків у Чернівецькій області, а от Львівщина та Закарпаття демонструють позитивну динаміку. Збільшення кількості нових випадків не пов'язане зі збільшенням обсягів тестування.
Раніше повідомлялося про те, що в Україні, за станом на 29 липня, 10 областей не відповідають вимогам ослаблення карантинних обмежень, введених для протидії поширенню коронавірусної інфекції.
Нагадаємо, в Україні підтверджено 67 тис. 597 випадків COVID-19. Всього в Україні після перенесеної коронавірусної хвороби одужали 37 тис. 394 осіб, зареєстровано 1 650 тис. летальних випадків.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред