Аріс – Колос-1:2: історична перемога в Лізі Європи, відео голів

17 вересня 2020, 23:34
Дебют Колоса виявився успішним.
Колос переможно дебютував у Лізі Європи / Фото : ФК Колос

Український Колос у першому в своїй історії матчі Ліги Європи переміг на виїзді грецький Аріс з рахунком 2:1 і вийшов у 3-й раунд кваліфікації турніру.

Аріс - Колос-1:2

Голи: Бруну Гама, 55, Новак, 47, Антюх, 62

Аріс: Хуліан, Лукас Саша (Манчіні, 79), Рос, Даткович, Ганя (Манос, 70), Йегго, Матілья, Фетфацидіс, Бертольо, Бруну Гама, Лопес

Колос: Волинець, Зозуля (Морозко, 51), Гавриш, Петров, Новак, Ємець, Смирний (Костишин, 88), Богданов, Задоя, Антюх, Лисенко (Селезньов, 66)

Попередження: Бруну Гама, Рос-Богданов, Задоя, Морозко, Гавриш

У першому таймі голів забито не було, хоча обидві команди мали свої моменти, а ось відразу після перерви Колос вийшов вперед після стандарту. Втім, греки відігралися досить швидко-екс-дніпрянин Бруну Гама зрівняв рахунок вже через вісім хвилин. Однак Колос знову зміг вийти вперед (на добиванні підметився Антюх) і довести матч до потрібного результату.

Нагадаємо, головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко продовжив контракт і продовжить працювати.