StarsМода та красаГороскопРецептиПрикметиЗдоров'яПривітанняКіно та серіалиШоуЛайфхакиСонникСвята

До чого сниться золото: про що попереджає такий сон

Золото-це гарантований досвід або нагорода.
Скарб, золото
Золото-це гарантований досвід або нагорода / Kingisepp.ru

Сон про золото-це хороший сон. У глобальному значенні такий сон про цінності, багатства, задоволення, які для кожного - свої. Такий сон говорить про почуття впевненості в своєму рівні влади або свободи чинити так, як вам подобається. Золото - це гарантований досвід або нагорода. Відчуття безпеки з тим, що ви цінуєте.

Золото також може символізувати удачу, багатство, зцілення, осяяння, щастя і досягнення.

Крім матеріального, бачити золото уві сні може уособлювати почуття з приводу абсолютно певного відчуття сили. Повна впевненість в тому, що ви або хтось інший-переможець.

відео дня

Є і негативне значення сну про золото. Так, такий сон може відображати почуття розбещеності, надлишку або розпещеності. Золото уві сні також може відображати ваші негативні почуття, такі як розчарування або ревнощі по відношенню до чужого щастя. Він також може символізувати ворогів, що володіють надійною силою.

Знайти золото уві сні являє собою почуття відкриття чогось цінного в собі або в своєму житті.

Бачити уві сні Закопане або заховане золото означає бажання приховати в собі щось цінне. Небажання інших людей отримати доступ або контроль над чимось цінним, небажання ділитися.

Бачити уві сні золоті злитки - це ресурси, які можна викупити, або обіцянку на майбутнє, яке можна буде викупити пізніше. Щось цінне, що ви можете використовувати пізніше. Знаючи, що у важкі часи ви завжди можете розраховувати на допомогу.

Золоті злитки можуть бути вашими секретами, даними Вам обіцянками, інформацією та досвідом, якими ви володієте, або чимось у Вашому житті, що має цінність, силу або дає вам важелі впливу, якщо це необхідно.

Сонник Міллера

Золото уві сні, згідно Міллеру, яке ви тримаєте в руках - це до удачі у всіх справах. Якщо жінка уві сні отримала в подарунок золоті речі-монети або прикраси, вона вийде заміж за багату, але корисливу людину. Знайти золото-означає, що ви просунетеся до багатства, знайдете силу. Втратити золото уві сні - втратити відмінну можливість.

Сонник Фрейда

Бачити уві сні предмети із золота або дарувати їх символізують ваше прагнення змінити своє життя зі своїм партнером в кращу сторону.

Сонник Нострадамуса

На думку Нострадамуса, знайти золото уві сні - до приємної новини. А ось якщо уві сні ви втратили сережку або кільце – ризикуєте втратити можливості.

Сонник Цвєткова

Золото уві сні в соннику Цвєткова тлумачиться як те, що потрібно бути обережним. Якщо вам дарують коштовності - може трапитися, що ця людина говорить вам неправду. Якщо уві сні ви розглядаєте золоті прикраси на собі-остерігайтеся імпульсивних рішень, за них дорого доводиться платити. А якщо ви знаходите втрачені кимось сережку або кільце-до невдачі в починаннях.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти