Путін не може вибрати між Україною та Білоруссю

23 квітня 2021, 10:12
І в Україні, і в Білорусі з дня на день чекають агресивних дій Росії.
Володимир Путін
Володимир Путін у роздумах/ Фото Reuters

Російський президент Володимир Путін у роздумах.

З одного боку, треба поспішати і щось робити з Білоруссю і Україною, тому, що як любив говорити один класик - вчора було рано, завтра буде пізно.

З іншого боку, треба вибирати, що робити в першу чергу – грубе приєднання, аншлюс Білорусі, поки Олександр Лукашенко живий і ще контролює країну або зробити спокусливу, але неприпустиму історичну помилку - друге вторгнення в Україну.

відео дня

Якщо все це поєднати, то створення Євразійської Співдружності держав на чолі з Путіним, про яку він мріє більше двадцяти років, з самого початку буде не легітимною і скандальною, бо будується на насильстві і жорстокості.

читайте такожНе такий страшний чорт: чому Путін не здатний захопити УкраїнуЯкщо ж робити все це по черзі, то може не вистачити сил у Росії і часу у Путіна. Тим більше, що Захід активно включився і готовий до будь-якого сценарію розвитку подій, незалежно від того який шлях і спосіб вибере Путін.

Звідси туман невизначеності і тривоги, який огорнув Білорусь і Україну, яка не знає, яка роль їй уготована в цій грі між Заходом і Кремлем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти