Будівництво Північного потоку-2: у Німеччині поперли буром на США

16 квітня 2020, 21:28
656
Німецький парламентарій Клаус Ернст особливо не добирав виразів, лаючи США через газопровод Північний потік-2.
Північний потік-2
Північний потік-2 / Reuters

У німецькому парламенті, Бундестазі, розкритикували на американський газ через його якість і в черговий раз підтримали газпромівський проект - будівництво газопроводу Північний потік-2.

Відповідне повідомлення опублікувало агентство ТАСС з посиланням на керівника парламентського комітету з питань економіки та енергетики Клауса Ернста.

За словами парламентарія, Північний потік-2 з Росії у ФРН дозволить європейським країнам отримувати якомога більше природного російського газу. Американське ж "блакитне паливо", яке видобувається виключно методом гідророзриву пласта ( тобто фрекінгом) і просувається США у регіоні, не може бути альтернативою російському газу через високу ціну і невисоку екологічність.

відео дня

Ернст також завзято засудив дії влади США, які ввели санкції відносно газопроводу Північний потік-2, назвавши їх неприйнятними.

Нагадаємо, раніше нещодавно сенатор від Республіканської партії Тед Круз запропонував ввести нові санкції проти Північного потоку-2. На цей раз тому, що прокладання труб у акваторії Балтійського моря за допомогою анкерної технології завдає серйозної шкоди екології. І саме тому має бути припинено.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти