"Здуріли": пропагандист Путіна розніс "сволот"-кримчан в пух і прах

Володимир Соловйов заявив, що в аннексированном Криму занадто високі ціни

Володимир Соловйов
Володимир Соловйов / РБК

Російський пропагандист Володимир Соловйов розніс в пух і прах ціни в анексованому РФ Криму. При цьому він назвав місцевих жителів "сволотою"

За його словами, на півострові надто високі ціни, які не відповідають інфраструктурі та сервісу.

"Дивишся на Крим, Сочі — і виникає питання: ви у своєму розумі?... У Туреччині в рази дешевше, в Італії дешевше, усюди у світі дешевше. Ви що, оборзєлі? Коштом чого такі ціни просите, ви що, раптом всі різко готувати навчилися? Ви тепер розумієте, що таке сервіс? Ви побудували чудову інфраструктуру? Ви навели чистоту? Перестали срати в море, каналізацію туди перестали тягнути? З чого ви здуріли? Ааа, попит — пропозиція — ринок, ну зрозуміло", — цитує пропагандиста видання Примітки.

Крім того, він висловив свою думку про те, що треба зробити, щоб у Криму було добре. За його словами, потрібно "все будувати за розумними цінами", "бити по руках" тих, хто краде бюджетні гроші, а також ввести на півострів дивізію імені Дзержинського і "прорідити" шкідників.

"Аеропорт (новий термінал міжнародного аеропорту "Сімферополь". — Ред.) — красень, міст збудували. Працювати не пробували ще там?" — обурився Соловйов.

Як раніше повідомляв Главред, експерт з тимчасово окупованих територій Інституту чорноморських стратегічних досліджень Юрій Смілянський заявив, що Росія знає, що вирішити водну проблему анексованого Криму можна тільки коштом дніпровської води

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти