Путін з товаришами поховає Росію – екс-розвідник

Президент РФ буде зубами чіплятися за кремлівську табуретку, вважає його однокурсник.

Колишній розвідник сказав, що Володимир Путін з товаришами поховає РФ – Путін новини
Володимир Путін з товаришами поховає РФ, сказав колишній розвідник / Reuters

Однокурсник президента Росії Володимира Путіна по інституту КДБ та колишній радянський розвідник Юрій Швець вважає, що глава РФ з товаришами поховає державу.

Російська держава розвалюється зусиллями "кремлівських" на тлі цвинтарної тиші народу, розповів екс-розвідник в інтерв'ю Гордону.

За його словами, Путін буде чіплятися зубами за кремлівську табуретку, поки ці зуби не розіжме "непереборна сила особистого характеру".

Також Швець сказав, що на зміну президенту розраховують прийти "монстри", які на початку 1990-х прирекли жителів Петербурга на голод, роздерибанивши нафтопродукти, які виділили для продажу, щоб закупити продовольство та нагодувати населення.

Співрозмовник додав, що ці "монстри" були на побігеньках у місцевих бандитів, співпрацювали з наркокартелями та перетворили Пітер у перевалковий пункт колумбійського кокаїну в Європу.

"...Путін з товаришами поховають РФ, як радянська еліта – включно з військовими та КДБ – своїми руками поховала Радянський Союз. Зараз те ж саме: Росія розвалюється зусиллями "кремлівських"...", – заявив Швець.

Раніше російський економіст Сергій Алексашенко говорив, що для Росії погано, що Володимир Путін може залишитися на посаді президента ще протягом 16 років. Експерт зазначив, що путінський режим гальмує економіку країни.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти