Передали обладнання, навчають прикордонників: США допомагають Білорусі зміцнювати кордон з Україною

США надає технічну допомогу білоруській стороні.

Беларусь, пограничники
США допомагають Білорусі зміцнювати кордон з Україною / @GpkGovBY

Державний прикордонний комітет Білорусі отримав від США обладнання для охорони кордону в Поліському державному радіаційно-екологічному заповіднику.

"На ділянці прикордонного поста Наровля відбулася офіційна церемонія передачі білоруським прикордонникам обладнання, наданого Міністерством енергетики США", — йдеться в повідомленні на сайті прикордонного відомства Білорусі.

Відзначається, що Міненерго США з 2013 року надає технічну допомогу білоруській стороні в рамках реалізації проекту "Зміцнення потенціалу у сфері виявлення, запобігання і припинення незаконного обігу радіоактивних матеріалів на державної кордоні Республіки Білорусь".

"Крім цього, проводяться навчальні заходи для працівників органів прикордонної служби", - додали в білоруському прикордонному відомстві.

Прикордонний підрозділ Наровля заступив на охорону державного кордону Білорусі в 2018 році. Прикордонний пост Наровля в Мозирському прикордонному загоні сформований з метою подальшого посилення охорони білорусько-українського напряму. Загальна довжина білорусько-українського кордону становить більше 1 тисячі кілометрів.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти