У Кличка назвали умови роботи транспорту під час жорсткого карантину

Обмеження в метро залежатимуть від потоку пасажирів в підземці.

карантин, транспорт
Транспорт у Києві у зв'язку з посиленням карантину працюватиме з обмеженнями / УНІАН

На період посиленого карантину у Києві столична влада не планує зупиняти роботу громадського транспорту. Однак в години пік може бути обмежено вхід до станцій метрополітену. Наземний транспорт працюватиме із заповненістю не більше 50% від сидячих місць, сказав в ефірі каналу Україна 24 заступник Київського міського голови Володимир Бондаренко.

За його словами, щоб уникнути надмірного скупчення людей в метрополітені, в години пік вранці або ввечері можуть обмежити вхід на станції метро.

"(Влада запустить, - ред.) обмеження щодо заходу в станції метрополітену, щоб уникнути масового скупчення людей, як у вестибюлі, так і в рухомому складі. Якщо кількість людей велика в ранкові або вечірні години пік - частина дверей у вестибюль станцій закриватиметься і відповідно потік людей мінімізуватиметься", - сказав чиновник.

Також він додав, що з обмеженнями працюватиме і наземний громадський транспорт. Перевезення пасажирів більше заповненості 50% сидячих місць заборонена.

"Він (транспорт, - ред.) буде працювати з обмеженнями. Конкретно, в ньому зможуть їздити тільки половина місць, визначених технічним паспортом", - підкреслив Бондаренко.читайте такожКиївщина йде на жорсткий карантин: названі заборони

Карантин у Києві

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти