Соціологи з'ясували, як українці ставляться до карантину вихідного дня

Як стверджують соціологи, збільшилася кількість українців, які хвилюються, що можуть захворіти на китайський коронавірус COVID-19.
Київ, карантин
Як українці ставляться до карантину вихідного дня-опитування / УНІАН

Введення карантину вихідного дня підтримують і не підтримує приблизно рівну кількість українців.

Саме такі результати показав опитування, який провели співробітники соціологічної групи Рейтинг. З'ясувалося, що майже всі респонденти чули про такий карантин, але тільки 35% вважають, що такий захід допоможе в боротьбі з китайським коронавірусом COVID-19.

Крім того, виявилося, що 61% опитаних не підтримували використання жорсткого локдауну по всій країні (який тривав з березня по травень). При цьому 55% вважають, що дана міра допоможе впоратися з поширенням коронавірусу.

відео дня

Дослідження показало факт збільшення свідомості українців - 83% опитаних заявили, що часто надягають захисну маску, і тільки 3% майже ніколи її не носять. Таким чином, у порівнянні з березнем 2020 року, кількість людей, які надягають маски, збільшилася на 25%.

Крім того, збільшилася кількість українців, які хвилюються, що можуть захворіти на китайський коронавірус COVID-19. Зараз у такому зізнаються 31% опитаних (у березні "ковід-оптимістів" було 25%).

читайте такожЛікар назвав ефективну альтернативу карантину вихідного дня

Карантин в Україні - що було раніше:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти