Найкращий еквалайзер для Windows 10: ТОП-5 програм для поліпшення звуку

21 січня 2021, 21:15оновлено 25 березня 2021, 17:50
2923
У даній статті ми зібрали найцікавіші та найзручніші варіанти, які допоможуть налаштувати параметри звуку під свої потреби.
Найкращий еквалайзер для Windows 10: ТОП-5 програм для поліпшення звуку
Найкращі еквалайзери для Windows 10 / MakeUseOf

Еквалайзер – це спеціальне програмне забезпечення, яке допомагає усунути різні спотворення звуку. Існує більш популярна назва даного ПО в нішевій сфері – темброблок. Він працює на основі налаштування смуг частот, видалення або зміни звуків на тій чи іншій доріжці.

Еквалайзер для Windows 10 базується на взаємодії з амплітудами кожного джерела шуму або звуку, регуляції гучності кожного з них, а також додатковому міксі загальної картини композиції. Таким чином, програми дозволяють вирівняти частотні хвилі звукового сигналу до рівня, комфортному користувачеві.

Найчастіше, презентовані у вигляді утиліт, які надають можливість редагувати звуковий файл без його відтворення.

відео дня

Спектр завдань, який виконує еквалайзер у Windows 10

В першу чергу, призначення даної програми – поліпшити якість звуку. Досягнення цієї мети можливо різними способами. Так, еквалайзер на пк допоможе:

  • Додати об'ємності та чистоти звуку;
  • Змінити тембр голосу вокаліста або спікера;
  • Додати додаткові звуки й ноти у звукову доріжку;
  • Відрегулювати гучність конкретних партій в музичній композиції;
  • Додати унікальності звучання звичним джерелам звуку;
  • Створити нові, цікаві звукові доріжки;
  • Очистити вихідний матеріал від непотрібних шумових перешкод.

Кращий еквалайзер для ПК

Завантажити еквалайзер можна дуже просто. Для цього достатньо вбити в пошуковий рядок відповідний запит. Нижче будуть наведені кращі варіанти утиліт, які будуть повною мірою виконувати свою роботу, а також розглянуто стандартний еквалайзер windows 10.

1) інтегрований еквалайзер

Стандартна надбудова в операційній системі Віндовс. Надає досить убогий набір функцій, проте часто їх достатньо, щоб виконати запити початківця користувача. Знаходиться він в Налаштуваннях Динаміка комп'ютера або ноутбука.

З переваг можна виділити те, що він поставляється разом з установкою ОС, а також має зрозумілий для користувача інтерфейс, заснований на роботі з повзунками.

Найкращий еквалайзер для Windows 10: ТОП-5 програм для поліпшення звуку

2) RealtekHDAudioManager

Безкоштовна утиліта, яка надає можливість працювати одночасно з 10-ма смугами частот. Він працює на базі звукових карт Realtek, а тому може автоматично встановлюватися разом з драйверами до пристрою. Не вимагає спеціальних знань для роботи, інтерфейс інтуїтивно зрозумілий.

Також існують автоматичні функції для придушення шумів, луни, а також можливість взаємодіяти з багатопотоковими записами. Може створити імітацію запису на вулиці або в порожній кімнаті.

Найкращий еквалайзер для Windows 10: ТОП-5 програм для поліпшення звуку

3) Equalizer APO

Повністю безкоштовна утиліта. Відмінністю від попереднього варіанту є те, що Equalizer APO відкриває можливість роботи з 20 смугами частот одночасно. Крім того, є функції, які дозволяють управляти звуками в режимі реального часу.

Інтерфейс зрозумілий, а тому розібратися з програмою зможе навіть початківець користувач. Підтримує різні програвачі.

Найкращий еквалайзер для Windows 10: ТОП-5 програм для поліпшення звуку

4) Viper4Windows

Безкоштовний 18-ти смуговий еквалайзер, розроблений китайським ентузіастом. У ньому є режим реверберації, а також вбудований компресор звукового сигналу, який дозволяє взаємодіяти з частотними режимами, змінювати їх гучність, а також вирівнювати звучання.

З недоліків можна виділити складності з установкою і в розумінні інтерфейсу. Однак, в будь-якому випадку, це гідна програма, яка швидко допоможе вирішити безліч завдань.

Найкращий еквалайзер для Windows 10: ТОП-5 програм для поліпшення звуку

5) Breakaway Audio Enhancer

Більш професійний варіант звичних еквалайзерів. Коштує в районі 30 доларів, проте є пробна версія на місяць. Він базується на емуляції звукової карти в системі та наданні роботи з нею в режимі реального часу.

На виході можна отримати дуже чисте і збагачене додатковим ефектами звучання. Є безліч вбудованих пресетів, за допомогою яких можна створювати власні звукові доріжки. Мінусом програми можна виділити неможливість Налаштування смуг самостійно. Утиліта повністю працює на готових пресетах.

Найкращий еквалайзер для Windows 10: ТОП-5 програм для поліпшення звуку

Раніше ми розповідали, як під'єднати бездротові навушники до найрізноманітніших пристроїв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти