Як зробити пропозицію і отримати відповідь "Так" - майстер-клас від акторів Кварталу

13 лютого 2020, 17:21оновлено 14 лютого 2020, 15:59
110
Наближається День святого Валентина, і багато хто думаэ - як зробити пропозицію, і отримати відповідь "так". На це питання з гумором відповіли актори Вечірнього Кварталу.
Катерина и Владимир Мартынец
Катерина і Володимир Мартинець / Квартал 95

Багато хто планує освідчуватись в День святого Валентина, деякі планували цедавно, а хтось прийняв рішення набагато швидше. Для всіх, кому цікаво, як зробити пропозицію і отримати відповідь "Так", публікуємо захопливі відповіді акторів Кварталу 95, які своє особисте життя влаштовували не без гумору.

Актори Вечірнього Кварталу притримали історії про те, як самі освідчувались своїм половинкам для Дня святого Валентина.

Як давно говорив Євген Кошовий - в його особистому житті все було дуже розмірено, але це не стосувалося тільки шлюбу. Освідчення Євген вирішив зробити в найбільш несподіваний момент, коли у його коханої не було часу відмовити.

відео дня
Как сделать предложение и получить ответ "Да" - Евгений Кошевой
Як зробити пропозицію і отримати відповідь "Так" - Євген Кошовий / Квартал 95

"Я зробив пропозицію, коли ми їхали п'яні в таксі на задньому сидінні і цілувалися (сміється). Я досить швидкий хлопець. Познайомилися ми в кінці жовтня, а вже через чотири місяці я сказав: "Давай одружимося". А Ксюша взяла і відразу відповіла: "А давай". Але, по правді, все до цього йшло, ніяких сюрпризів ні для кого не було", - Розповів Кошовий.

У Юрія Ткача була довга історія знайомства і любові, але заміж кликати улюблену він вирішив теж в самий уразливий для неї момент - під час перегляду мелодрами з чайочком на дивані.

"Перший раз свою майбутню дружину я побачив на ювілеї свого тата. Потім ми не перетиналися чотири роки, і ось через цей час я знову зустрів Віку вже на концерті колективу моєї мами. Я відразу згадав її і наша 4-річна симпатія виникла з новою силою. Я відразу зрозумів, що це ТЕ САМЕ почуття. Пропозицію я зробив вже через рік. У найбільш несподіваний момент" – вдома, коли Віка дивилася фільм, сидячи на дивані й попиваючи чай. І до речі, Віка відразу відповіла "так"", - зізнався Юрій

Как сделать предложение и получить ответ "Да" Степан и Наталья Казанины
Як зробити пропозицію і отримати відповідь "Так" Степан і Наталія Казанины / Квартал 95

Степан Казанін робив пропозицію в 18, і задоволені були всі, крім його батьків, які намагалися відрадити Степана від поспішного рішення.

"Пропозицію робив скромно: накопичив на пляшку шампанського, запросив до себе в гості і сказав Наталці в очі все, що я думаю. Набагато цікавіше було, коли ми повідомили нашим батькам про прийняте рішення. З батьками Наташі як-то все пройшло спокійно, а мої намагалися навіть нас відрадити – все-таки 1-й курс, мені 18 років, Наташі ще менше. Але, слава богу, у них нічого не вийшло", - обнадійливе згадав Казанін.

Володимир Мартинець зізнався, що освідчення у нього було не дуже освідченням - вони з дружиною вирішили, що пора вже, нарешті узаконити свої відносини.

"Незважаючи на те, що з моєю майбутньою дружиною Катею я вчився в одній школі, я звернув на неї увагу вже після закінчення університету. Зустрілися ми на якомусь святі, де опинилися в одній компанії. Після цього ми почали спілкуватися, і я запросив її на побачення на наш стадіон "Діброва", який знаходиться в Царичанці. Що вже само по собі дуже символічно. А пропозицію я зробив через три роки спільного проживання. Ніякого романтизму. Просто ми разом прийшли до того, що хочемо узаконити наші стосунки", - згадай він.

Щоб скорегувати свої плани на День святого Валентина, можете ознайомитися зі списком заходів на 14-16 лютого в Києві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти